Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status w GG - niepotrzebne odświeżanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
luziczek
Ostatnio zauwazylem pewien, dosc uciazliwy, blad.
Mianowicie chodzi o to, ze kiedy zmieniam status opisowy na GG to przy akceptacji tego statusu, zmienia sie rowniez status glowny - na taki sam jak byl przedtem. Dla wiekszego zobrazowania sytuacji: mam status dostepny z opisem 'test 1'. Zmieniam opis na 'test 2'. Standardowy klient GG nie powinien nic pokazywac w powiadomieniach, jednakze ten informuje, ze ja jestem dostepny. A przeciez statusu nie zmienialem. Wychodzi na to, ze przy zmianie statusu opisowego, odswiezany jest rowniez status glowny. Dziwne. Pomocy wink.gif.
Nie korzystam z k.Zmieniacza :-).
case
QUOTE(luziczek)
Dziwne. Pomocy wink.gif

hmm.. mi sie wydaje, ze to jest raczej normalne - zwykle powiadomienie o zmienie opisu...

[ewentualnie, jesli chcesz, to w ustawianiech wtyczki kNotify odznacz opcje "Pokazuj status opisowy" i wtedy, bedziesz powiadamiany tylko wtedy gdy zmieni sie status, a nie opis .. ale nie do konca wiem, czy o to Ci chodzi :roll: ]
lhs
W oryginalnym GG ustaw GG/Ustawienia/Status/Powiadamianie o zmianie statusu - Tlko ze statusu "Niedostępny".
luziczek
case - mi chodzi o zmiany statusu wysylane przez Konnekt, a nie do Konnekta :-)

lhs - oki, opanowane wink.gif wlasciwie to bardziej moja niedopatrznosc niz blad tongue.gif
case
QUOTE(luziczek)
case - mi chodzi o zmiany statusu wysylane przez Konnekt, a nie do Konnekta :-)

K i GG robia to w ten sam sposob, a ze Ty nie chcesz tego widziec, to juz kwestia Twoich ustawien ..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.