Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niewidzialna beta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
.nomis
Dlaczego beta i aktualizacja, które są niby z 16 maja są niewidzialne dla kUpdate? Coś przeoczyłem? Czy po prostu nie ma ich jeszcze w żadnej centralce?
Olórin
pewnie hao przeniósł pliki z bety do oficjalnej centralki
.nomis
oficjalnej w sensie Konnekt. Nie ma nigdzie nic nowego... ani tam, ani w becie, ani w kPlugins ani na wiadkomości smile.gif . No, ale poczekam do jutra może naprawi się samo :] . Ale rozumiem, że u innych wszystko gra? Czy też kUpdate nie widzie uaktualnień z 16.05?
lhs
Na ŻADNEJ centralce nic dzisiaj nie było.
Sija
QUOTE(lhs)
Na ŻADNEJ centralce nic dzisiaj nie było.


moze nie bylo, ale kU powiadomil o nowych aktualizacjach.
[Lu]Q.Z
na stronie jest jak nic zaznaczone ze dzisiaj sa na zwyklej i beta centralce...
.nomis
No więc. Dlatego się pytam czy to mój kU się rozkraczył, czy na żadnej centralce tego nie ma. kU o niczym i tak by mi nie powiedział, bo kazałem żeby nie mówł o aktualizacjach.
lhs
QUOTE(Sija)
QUOTE(lhs)
Na ŻADNEJ centralce nic dzisiaj nie było.

moze nie bylo, ale kU powiadomil o nowych aktualizacjach.

Im bardziej się staram, tym mniej rozumiem...
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sija)
QUOTE(lhs)
Na ŻADNEJ centralce nic dzisiaj nie było.

moze nie bylo, ale kU powiadomil o nowych aktualizacjach.

Im bardziej się staram, tym mniej rozumiem...


w takim razie albo malo rozumiesz, albo kiepsko sie starasz tongue.gif
lhs
Albo i jedno i drugie...
hao
Olórin jak zwykle ma rację biggrin.gif

Przenosiny z bety, trzeba zrobić miejsce na Jabbera :]
.nomis
To bosko, że coś nowego się dzieje... Ale super by było jakby te boskie nowości były gdzieś dostępne wink.gif
Hayden
U mnie bylo tak samo, zahaszuj w kU wszystkie centralki prócz Bety zrob aktualizacje. Potem włącz znowu centralki.
.nomis
Tzn. Jabbera mi się udało już wcześniej kUpdateować, ale na głównej piszą, że są jakieś nowe aktualizacje i jakaś nowa beta. No nie wierzę, że to właśnie o Jabbera chodziło.
Hayden
No bo była procz jabbera jeszcze mala aktualizacja programu, ale chyba nic specjalnego.
.nomis
...której też K nie zauważył. A specjalnego czy niespecjalnego, coś się kUpdatowi dzieje. Poza tym chcę być jak najbardziej aktualny smile.gif .
.nomis
Znowu piszą na głównej, że beta jakaś nowa jest, a w żadnej centralce znowu jej nie ma :] --> OK, odwołuję! Było w becie coś z smsami smile.gif .
I jeszcze jedno...

Co TO jest? :>

Załączniki

MiLKA
to jest numerek wersji ktora jest teraz na becie ;]
.nomis
W sensie... Wersja, która jest podana na głównej nie jest już aktualna? smile.gif Bosko :]
ravx
u mnie rowniez, aby móc skorzystać z centralki BETA muszę za#ować pozostałe... yes, but why??
Zakrn
A ja nie mam problemu... może coś w waszej konfiguracji jest nie tak?
.nomis
biggrin.gif No, ja już też nie mam smile.gif . Jak zresztą widać, mam najaktualniejszą wersję, 20.113 tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.