Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyglad - przycisk zamykania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cRoMo
Proponuje troche "wyladnic" przycisk zamykania konnekta - w systemach nie-XP'kowych wyglada brzydko. Wiem, ze zmiana moze z kolei sprawic problemy z wygladem tego przycisku w XP. Mam wiec taki pomysl: aby ustawienia wygladu w XP nie kolidowaly z ustawieniami wygladu w Win2000 proponuje, aby w opcjach zamiscic mozliwosc wyboru wersji Windy, dla jakiej ma byc optymalizowany wyglad.
Oczywscie to tak na przyszlosc, ale zdecydowanie ulatwi Nam wszystkim podejmowanie decyzji nt. wygladu konnekta.
hao
To najlepiej zrobić skinując smile.gif
Może ktoś umie pisać takie wtyczki, to coś się ruszy?
cRoMo
A moze by tak sie skontaktowac z programistami, ktorzy "oskinowali" gg, czyli autorami gg3d? Dam glowe uciac, ze wyraza chec wspolpracy biggrin.gif Ponadto, mogliby pomoc z emotikonkami smile.gif
hao
Emotikony w GG to kontrolka IE o której już pisaliśmy.
"Skinowanie" GG polegało na zamianie ikonek w zasobach gg.exe. Mi chodzi raczej o prawdziwy skinning - rysowanie wszystkich kontrolek przez osobna wtyczke...
cRoMo
No w sumie tak, ale moze jednak potrafia pomoc w prawdziwymi 'skinami'? Co jak co, ale talent graficzny to oni maja ...
no niie wiem sam robilem kiedys skiny i wiem jak to jest aha a to co prezentuje autor gg3d to dno emotikony z sieci obriobione prostymi efektami tongue.gif
Maciej_Kowalewski
Hao: to moze wtyczka podpinajaca sie w formie sub-classingu pod kontrolki?
hao
I to jest zasadniczo bodajże jedyny sposób na skinning... Wszystko pięknie, tylko jak np. narysować toolbar nie mając bezpośredniego (czytaj: szybkiego) dostępu do przycisków na nim? Ew. można łapać wszystkie wiadomości do toolbara i robić sobie "kopię lokalną" ale w ten sposób dublujemy pamięć i do tego trzeba by w ten sposób ruszyć x klas... Mam nadzieję że na sieci jest gdzieś biblioteka do skinowania pod winApi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.