Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GADU
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
slavo
Dalo by rade zrobic zeby w uruchomic w Konnekcie polaczenie z wiecej niz jednym numerkiem GG na raz? - przynajmniej z dwoma?
MiLKA
mozesz uzyc do tego celu Jabbera wraz z transportem GG. Na Becie jest dostepna nowa wersja kJabbera ktora juz umozliwia rejetracje w transporcie GG.
slavo
Sciagnalem te nowa bete i nie ma tam takiej opcji ?
UNK
to zle tego szukasz, dajesz na ikonke zmiany statusu i tam masz Uslugi, i tam bedziesz mial uslugi dostepne na tym serverze, jesli tam nei ma gg no to musisz wybrac inny server:P
case
...chyba, ze nie masz konta na zadnym, to najpierw musisz takowe zalozyc [np. na: jabber.wp.pl, jabberpl.org, chrome.pl, itd.]
lucas_mcs
a da sie zrobic tak zebym przy transportach wiedzial kto mnie zbanowal a kto nie? bo jakos tego nie rozrózniam..
a nie lepiej byloby zrobic tak jak z jabberem? na zasadzie kopiowania wtyczki?
jareq
Hmmm... no własnie przydało by sie coś w tym stylu!
Ale jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem byłaby możliwosc stwozenia całkowicie nowej kopi Konnekta na jednym kompie a nie tego zeby w jednym i tym samym obsługiwano 2 numery gg bo ja i moj brat czesto siedzimy razem i ja mam wlasnie wlaczonego konnekta, ktory obsługuje mi gg, tlena i jobbera a on ma włączone orginalne gg i tlena i byłoby głupio jesli w moim profilu na Konnekcie mialby swoj numer bo wtedy i lista kontaktow i wszystkie ustawienia programu (ktore ja ustawiłem do swoich potrzeb a jemu naprzykład by to nie odpowiadało) były by wspólne :?
case
QUOTE(jareq)
Ale jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem byłaby możliwosc stwozenia całkowicie nowej kopi Konnekta na jednym kompie [...]

tworzysz skrot do K z parametrem "-profile" i szalejesz wink.gif
jareq
QUOTE(case)
QUOTE(jareq)
Ale jak dla mnie to lepszym rozwiązaniem byłaby możliwosc stwozenia całkowicie nowej kopi Konnekta na jednym kompie [...]

tworzysz skrot do K z parametrem "-profile" i szalejesz wink.gif

yyy :roll: mogłbyś to opisac troche jasniej bo jak widzisz jestem poczatkujacy i zabardzo nie czaje o co chodzi - kombinowalem z tym skrótem ale nic nie wykombinowałem :?
case
po prostu dodajesz do sciezki skrotu dopisek "-profile", np.:
"C:\program files\Konnekt\konnekt.exe" -profile

wtedy, przy uruchamianiu K tym skrotem, pokaze sie okienko wyboru profilu [tym samym mozesz uruchomic kilka kopii K z rozymi profilami]
jareq
OK wielki dzieki biggrin.gif - kombinowalem cos w tym stylu tylko ze "C:\program files\Konnekt\konnekt.exe-profile" i troszke mi nie wychodziło :?
Puma
Wszystko działa tylko napisz dokładnie tzn.

"C:\program files\Konnekt\konnekt.exe" -profile
Aule
A jak napiszesz :

"C:\program files\Konnekt\konnekt.exe" -profile="[nazwa profilu]"

gdzie [nazwa profilu] to nazwa profilu to nazwet nie trzeba usera wybierać biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.