Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.zmieniacz -> hasło
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kamilbeta
jedna rzecz przydalaby sie w zmieniaczu. jako ze uzywam konnekta w pracy, to do wszystkich statusow oprocz dostepnego i pogadamy moznaby dolozyc haselko, ktore pojawialoby sie w momencie checi otwarcia okna z traya. wtedy po odejsciu od kompa mam jako taka pwenosc ze nikt za mnie nie pogada, bo przeciez nie bede wylaczal konnekta po to tylko zeby wyjsc na papierosa np .smile.gif
ja widze to tak, by w opcjach wtyczki dac checkboxa z haslem do "podniesienia" konnekta z traya w momencie jak jest nieobecny czy tez dac inne checkboxy z jakich statusow ma pytac o haslo. chyba jasne, co? nie chce by po moim odejsciu ktos korzystal z konnekta, a nie chce wylaczac go. ot i wsio smile.gif
torn
nie prościej zablokować komputer? Win + L
lub taki maly patent :-) sciagasz wtyczke k.lawa, "bindujesz" sobie przezroczystosc pod "win+num1". Wchodzisz w ustawienia i zmieniasz przezroczystosc na 1. Efekt tego jest taki ze po nacisnieciu win+num1 konnekt staje sie przezroczysty czyt. nie widac go na pulpie na 1 rzut oka.

Patent by arct!c ^^
Sahasrara
Ja bym tam chciał jednak tego k.Locka (hehe, dobra nazwa mi się wymyśliła) - coś co by blokowało całego K. na hasło, wyłączało dźwięki, knotify, i jeszcze zmieniałoby ikonę w trayu. Pamiętam że ludzie chcieli już wcześniej i tego rodzaju blokady, i czegoś żeby móc ukryć komunikator przed np. wścibskim szefem. Taka wtyczka mogłaby się więc przydać wielu osobom.
Hayden
No, powiem ze fajna by byla taka opcja, a jaka oryginalna biggrin.gif żaden IM, przynajmniej Polski, teog nie ma.
Ale mam wątpliwości co do tego czy to się bedzie dało zrealizować pluginem...
Lukas77
z przezroczystoscia jest tylko mały problem, bo klikasz na ikonke w trayu i ją wyłączasz...
Olórin
Co do tego ma kZmieniacz ??
bakerss
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz zebny jak sie bedzie chciało ustawić Dostępny lub Pogadam to trzeba bedzie wpisywać hasło? :roll:
Już nie lepiej ustawić hasło na profil?
kamilbeta
QUOTE(Olórin)
Co do tego ma kZmieniacz ??

zmieniacz ma to do tego ze jest bardzo dobra wtyczka! (nie rozumiem dlaczego konnekt od razu nie ma takiej opcj, zmiany statusu we wsiech kanalach) a pomyslalem, ze to dobre miejsce na dodanie jednej opcji: jak jestem dostepny lub chce pogadac to nie dziala, ale jak zmienie na "za chwile wracam" lub jeszcze dalej smile.gif albo samo sie zmieni z auto to chce zeby moc podniesc konnekta tylko poprzez podanie hasla, i pomyslalem ,ze to dobre tutaj bo k.zmieniacz zmienia status wszystkich kanalow komunikacji smile.gif a pomysl z profilem niestety dla leniwych nie jest dobry smile.gif za pomoca tej opcji z haslem zmieniam status na zaraz wracam i ide na papierosa,ot co smile.gif nie martwie sie , ze mi ktos cos dopisze do prowadzonej rozmowy smile.gif a na GG juz mi ktos taki kawal w robocie zrobil smile.gif

pozdrawiam
Kamil
Olórin
Jak dla mnie to powinno być zrobione w osobnej wtyczce, kZmieniacza będzie jeszcze 1 wersja + bugfixy, dalej nie wiem czy będzie rozwijany do 0.7 (tam zostanie tylko pasek narzędzi na oknie głównym), z tego co wiem w 0.7 będzie wbudowane coś w stylu kzmieniacza :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.