Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber 0.3.2 - Disco - czekam na zgłoszenia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
hao
Kolejna beta na centralce...

Nie ma jeszcze skakania Tabami i raczej nie odpali sie na W98... czeka na liscie na swoja kolej...
Olórin
Dało by radę żeby w wynikach wyszukiwania zaświetlał się cały wiersz, nie tylko 1 kolumna ?
Davka
Brawo Hao za szybką reakcje :-)

A powiedźcie mi czy to że jak chce sie dodać do chatu i pisze Not implemented to znaczy że kJabber jeszcze tego nie obsługuje czy serwer czy co ? I jeśli kJabber to kiedy mniej więcej chatowanie bedzie możliwe ? (blisko czy daleko na liście ToDo) :-)

Jak na razie nowa wersja działa ładnie. Poprzednia RAZ mi sie wywaliła (ale wysłałem monit z K - działa to w ogóle ?).
MiLKA
co drugie zminimalizowanie okienka

Załączniki

Lukas77
Potwierdzam, to samo co u MiLKI... w dodatku uważam że ikonka paczki, która figuruje w okienku powinna być też w menu statusów przy 'Usługi'... jakoś tak pusto tam :-)
case
QUOTE(Lukas77)
Potwierdzam, to samo co u MiLKI...

to samo
QUOTE(Lukas77)
w dodatku uważam że ikonka paczki, która figuruje w okienku powinna być też w menu statusów przy 'Usługi'... jakoś tak pusto tam :-)

podzielam :wink:

natomiast z tym:
user posted image
[screen MiLKI]

.. nadal sa problemy :roll:
[Lu]Q.Z
to co we wczesniejszej wersji zdarzalo sie przy serwerze histeria.pl, teraz dzieje sie takze na jabberpl.org, a mianowicie po nacisnieciu Odśwież, pozycje zamiast się odświeżać, dodają sie do tych co już są...
_menic_
szkoda tylko ze pod 98 nadal nie działa :cry:
Hao postaraj sie to jak najszybciej poprawic...
nix
to ja jeszcze raz napisze ze okno przy zmianie wielkosci potwornie miga (naprawienie tego nie jest przeciez problemem - ustawic kilka flag dla okienek) i nadal nie pamieta wielkosci okna
kamilbeta_
A wiec: (win 98SE) w konfiguracji jest przycisk lista, po jego nacisnieciu winda zawisla sad.gif
dalej: wybieram usluge na chrome.pl, nacioskam GO i..... program termination! a jesli chcialem dodac usluge ktora mam to zero reakcji.
Na razie tyle.
kamilbeta_
(win 98SE) Eeeee... nic nie dziala sad.gif ani rejestracja ani negocjacja smile.gif nic, jakbym sobie wczesniej nie zarejestrowal przez tlenowa (sic!) wtyczke uslug to bym nic nie mial sad.gif jedynie dodanie kontaktu cos daje smile.gif tak sobie pogode dodalem smile.gif
caly czas blad krytyczny jabber>core smile.gif
kamilbeta_
smile.gif ostatni wpis, nie bede juz tak "kapał" smile.gif

moze to cos powie, moze nie smile.gif ale nastapilo to po checi rejestracji w transporcie ICQ smile.gif widze tam cos jak XP smile.gif a ja mam 98 smile.gif

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x00000FD8 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0xFF]

inIM: 102(0x67d454 , 0x0)(30B) [wXP UI->CORE]

Stack trace:
00000FD8

P.S. sorry za smieci , nastepne beda po nastepnej poprawce na win98 smile.gif jak juz bedzie dzialac rejestracja itp itd smile.gif
na razie i pozdrawiam
niedzielny jabberowiec smile.gif
kox
Pisałem wcześniej, że na serwerze jabber.wp.pl konferencje publiczne pojawiają się jako osobna gałąź dopiero po ponownym otwarciu okna Disco. W tej chwili nie pojawiają się wcale.
Być może wynika to z tego, że pokoje czasem nie mają tam nazw a jedynie liczby wskazujące ilość osób.
hao
QUOTE
to ja jeszcze raz napisze ze okno przy zmianie wielkosci potwornie miga (naprawienie tego nie jest przeciez problemem - ustawic kilka flag dla okienek) i nadal nie pamieta wielkosci okna


Kuba, nie rozumiem twojej ciągłej krucjaty z miganiem okien przy zmianie ich rozmiaru... Okna migają wszędzie, w każdym programie, gdy zmienia się ich rozmiar... Flagi o których mówisz niestety nie zawsze działają tak jak powinny i np. w oknie konfiguracji powodowały masę problemów. Zapamiętywanie rozmiaru pewnie będzie, ale jeszcze nie teraz...
MiLKA
A ja takze dolacze do krucjaty Kuby ;] Nowe okienko K.Notesa tez ma mozliwosc zmiany rozmiaru i dzieki zastosowaniu flag ograniczylem prawie do minimum miganie (z wyjatkiem kontrolki grupy w ktorej tego nie darady zrobic). Nie ukrywam, ze migotanie okna podczas zmiany rozmiaru jest strasznie "nie profesjonalne" (moim zdaniem, bez urazy) zwlaszcza w tak flagowym produkcie jakim jest kJabber ;];];]
nix
QUOTE(MiLKA)
A ja takze dolacze do krucjaty Kuby ;] Nowe okienko K.Notesa tez ma mozliwosc zmiany rozmiaru i dzieki zastosowaniu flag ograniczylem prawie do minimum miganie (z wyjatkiem kontrolki grupy w ktorej tego nie darady zrobic). Nie ukrywam, ze migotanie okna podczas zmiany rozmiaru jest strasznie \"nie profesjonalne\" (moim zdaniem, bez urazy) zwlaszcza w tak flagowym produkcie jakim jest kJabber ;];];]

przylaczam sie smile.gif

mi to migotanie kojazy sie z kiczem, tandeta i niedorobkami... a wiem ze nie jest problemem usunac miganie.. trzeba tylko chciec... jedyne problemy stwarzaja kontrolki groupbox ale w oknie disco nie ma takowego wink.gif wiec nie wykrecaj sie sianem tylko zrob to smile.gif

i prosze nie wciskaj kitu ze np toolbar musi mrygac - tak samo jak inne kontrolki nawet w K nie mrygaja a w tym oknie tak, wiec prosze nie wykrecaj sie tylko dodaj odpowiednie flagi smile.gif
Aule
A jakie to flagi?? Bo by i mi sie przydały, a ja zielony w tym jestem. Proszę was bardzo biggrin.gif
MiLKA
QUOTE(pz16)
A jakie to flagi?? Bo by i mi sie przydały, a ja zielony w tym jestem. Proszę was bardzo  biggrin.gif

WS_CLIP* poczytaj SDK, to taka pomoc do visuala
Aule
:oops: Ja to Helpem nazywam. I trzeba wiedzieć gdzie szukac, bo ja co innego patrzyłem i nie znalazłem
MEK
hi

dziwie sie ze programiscie sie kluca zwlaszcza ze hao sie stara i wlasnie swiadczy to o konsoli ktora zrobil! zrobil ja zeczywiscie miga i zeczywisce moze to komus przeszkadza ale zrobil konsole w przeciwienstwie do nix'a ktory ostatnio nic nie wydal wlasnie trzeba chciec dobrze powiedziales

sorry za te slowa krytyki ale skoro sam zobaczyliem slowa krytyki to postanowilem powiedziec moja opinie na ten temam

pozdrawiam MEK :-)
nix
QUOTE(MEK)
hi

dziwie sie ze programiscie sie kluca zwlaszcza ze hao sie stara i wlasnie swiadczy to o konsoli ktora zrobil! zrobil ja zeczywiscie miga i zeczywisce moze to komus przeszkadza ale zrobil konsole w przeciwienstwie do nix'a ktory ostatnio nic nie wydal wlasnie trzeba chciec dobrze powiedziales

sorry za te slowa krytyki ale skoro sam zobaczyliem slowa krytyki to postanowilem powiedziec moja opinie na ten temam

pozdrawiam MEK :-)

wink.gif

kto sie niby kluci? nie przesadzaj...
a co do "w przeciwienstwie do nix'a ktory ostatnio nic nie wydal" to lepiej nie kracz bo sobie przechlapiesz :twisted:
lhs
QUOTE(nix)
a co do \"w przeciwienstwie do nix'a ktory ostatnio nic nie wydal\" to lepiej nie kracz bo sobie przechlapiesz

... i nam wszystkim.
MEK
witajcie smile.gif

hehe ja nie kracze poprostu nic nie wydales ostatnio to jest fakt smile.gif tyle pozdrawiam MEK smile.gif
Matzec
Gdzie u was jest ta lista usług, bo nie mogę tego znaleźć? Mam kJabbera 0.3.3.
Pewnie brakuje mi jakiegoś pliku, bo instalowałem aktualizacje ręcznie (kUpdate nie dociągał wszystkich plików i nie włączał się instalator).
Aule
Też na początku nie mogłem znaleźć. Usługi są tam gdzie sie zmienia status.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.