Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ehh... w końcu ;)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Wykryte dziś rano "awarie" udało mi się naprawić niedawno...

Problemy okazały się dość głupie...
- dbghelp.dll to DLL dostępny tylko na XP i nie wiem czemu VStudio wciska go nie ostrzegając mnie o tym fakcie... Sprawdziłem jak było poprzednio, zamieniłem dbghelp na imagehlp.dll i działa...
- toolbar znikał na systemach różnych od XP (i na XP jeśli plikowi exe wyłączy się obsługę nowego comctl.dll). Powodem okazały się... za duże przyciski na toolbarze, który nie wiedzieć czemu, zwracał że potrzebuje mniej miejsca niż na prawdę. W efekcie nie było miejsca na rysowanie przycisków i się nie wyświetlały...
- przy okazji doszło pare drobnych rzeczy...

Swoją drogą... Forum spełniło swoją rolę! Dzięki wszystkim, którzy podzielili się tutaj swoimi spostrzeżeniami. Inaczej pewnie długo bym tego nie wykrył...

ok, wracam do pisania przykładów do SDK. Powinno się ukazać dzisiaj wieczorkiem...
cRoMo
QUOTE
Swoją drogą... Forum spełniło swoją rolę! Dzięki wszystkim, którzy podzielili się tutaj swoimi spostrzeżeniami. Inaczej pewnie długo bym tego nie wykrył...


Mozna miec dobrych uzytkownikow na fourm, ale moze byc tez programista, ktory nie zwraca na wiekszosc postow uwagi. Dlatego tak bardzo Ciebie podziwiam za szybkosc reakcji i kreatywnosc biggrin.gif My rowniez dziekujemy.
Loud3R
Dokladnie,przylaczam sie wink.gif HAO do rządu tongue.gif albo na prezydenta tongue.gif
hao
OK, ale tylko jak pomorzecie mi blokować mównicę :wink:
cRoMo
Nie ma sprawy, mozemy nawet na ulice wyjsc i blokady porobic biggrin.gif
winthux
QUOTE
HAO do rządu  albo na prezydenta


czyżby zamach stanu się szykował ??
hao
eee. ja oczywiście o niczym nie wiem :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.