Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Import kontaktów z tlena
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
GVS
Jak zaimportować kontakty tlenowe???
Sija
kontakty tlenowe IMHO sa przechowywane na serwerze tlena, nie musisz ich importowac, ani eksportowac.
kox
Chyba, że łączysz się Tlenem z siecią GG i to o te kontakty Ci chodzi. Musisz po prostu zrobić w Tlenie export kontaktów na serwer GG lub do pliku a w Konnekcie zrobić import.
rudi1022
jak sciagnac kontakty z tlena ktore sie ma jesli sie uzywa programu konnekt??

bo jak narazie nie moge tylko mam z gg sad.gif
atol
synchronizacja z serwerem powinna pomóc (nie daje głowy)
dulek000
QUOTE(atol)
synchronizacja z serwerem powinna pomóc (nie daje głowy)


Dokładnie w tlenie eksortujesz kontakty na serwer, a potem synchronizuj do serwera w opcjach wtyczki dwutlenek smile.gif
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] Dokładnie w tlenie eksortujesz kontakty na serwer, a potem synchronizuj do serwera w opcjach wtyczki dwutlenek smile.gif


nie ma czegos takiego jak eksportowanie kontaktow. kontakty sa caly czas trzymane na serwerze.
rudi1022
mam synchronizacje z serwerem i nic nadan nie mam kontaktow z tlena wiecie moze dlaczego??? a moze to byc wina ze jestem za firewalem??
s-p-i-n
Mam ten sam problem - po zalogowaniu do Tlena, nie zaimportowało mi kontaktów.
rudi1022
no i nadal nie wiem a poza tym to skasowalo mi liste z tlena ale jak juz sie doda w konekcie dane z tlena ludzi to juz tylko zostaje autoryzacja przez nich kontaktu do ciebie i juz dziala smile.gif czyli nie za dobrze wiec przyszlym uzytkownikom ktorzy nie maja zapisanych gdzies na kartce kontaktow z tlena nie polecam kozystania z wtyczki dwutlenka chyba ze to zostanie poprawione :E
Olórin
Wystarczy przed użyciem ustawić synchronizację do serwera wink.gif i taka powinna być domyślna
rudi1022
ja tak zrobilem i niestety stracilem wszystkie kontakty sad.gif ale juz dziala bo wpisalem na nowo :]
s-p-i-n
QUOTE(Olórin)
Wystarczy przed użyciem ustawić synchronizację do serwera wink.gif i taka powinna być domyślna


Łatwo powiedzieć, tylko że mi tam nie chce zapamiętywać przy tej opcji ptaszka
socket
ej ludzie mam ten sam problem uzywalem tlena i na nmi mialem wszystkie kontakty rowniez z gadu bo jak wiadomo tlen obsluguje klienta gadu gadu i teraz w konekcie nie moge zaimportowac kontaktow : ( a gadu jako programu nigdy nie uzywalem : (
Sztym
QUOTE(socket)
ej ludzie mam ten sam problem uzywalem tlena i na nmi mialem wszystkie kontakty rowniez z gadu bo jak wiadomo tlen obsluguje klienta gadu gadu i teraz w konekcie nie moge zaimportowac kontaktow : ( a gadu jako programu nigdy nie uzywalem : (


Mam to samo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.