Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt zrywa mi połączenie z gg
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Balrog
Tak jak w temacie.
Mam uruchomione gg i co chwile ( ok 60-80 sek) staje się nie dostępny a następnie ponownie się łącze ;/ wyskakuje mi komunikat, iż " połączenie zostało przerwane"
Pisząc krótko : HEEEELLLP smile.gif
arkadyjczyk
Może ciebie też to dotyczy http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1994
Balrog
dodam że u mnie pada TYLKO gg.
Jabber, Tlen działają poprawnie, nie zrywają natrętnie połącznia.
kox
A czy nie masz czasem na Jabberze zarejestrowanego transportu gg obsługującego to samo konto? Może zwyczajnie się żrą?
lhs
Albo jednocześnie uruchomionego oryginalnego GG na tym samym numerze??
Balrog
Poblem z głowy.
Wystarczyło ( za wskazówką KOXa) wyłączyc obsługę gg w jabberze.
THX
Rudy Szubert
Witam, już jakieś pół roku używam Konnekta i przypadł mi bardzo do gustu niestety jak bummerang powraca jeden problem: mianowicie zdaża się że Konnekt natrętnie zrywa połączenie z gg i tlenem, czyli wszystkimi sieciami jakich używam. Nijak nie mogę sobie z tym poradzić. Widziałem że na forum ludzie mieli podobne problemy ale niestety żadne przeinstalowanie programu, powrót do wcześniejszej wersji, ani reinstalka bibliotek ani wyłączanie wtyczek nie pomaga. Raz pomogła reinstalacja systemu, rzecz jasna nie z powodu konnekta, ale po zainstalowaniu nowej windy konnekt pracował jak trzeba. Obecnie mam nowo zainstalowany i skonfigurowany - dziś w nocy - system i o ile jeszcze wczoraj Konnekt działał poprawnie to dziś rozłącza się co chwila.

Jestem generalnie Chamem Technicznym ale może komuś przydadzą się następujące informacje:

Używam WinXP Prof a łącze się dzięki jedynej w swoim rodzaju Neostradzie wink.gif
Piet
Mam taki sam problem... gadulec się rozłacza i ponownie łączy...

Taka sytuacja ma miejsce tylko w przypadku konnekt'a... Ludzie pomóżcie bo jestem zmuszony korzystać z Tlen'a ;( [ shane on me wink.gif ] Jeśli tak ma być dalej to się przerzuce tylko na jabber'a i tyle wink.gif [ ultimatum ROTFL ]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.