Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: obrazki w konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Mick
HEJ,
mam na bierzaco uaktualnianego konnekta i kiedys dzialalo mi wysylanie obrazkow a obecnie nie. Wyglada to tak ze jak wysle do kogos to pokazuje mi jedynie sciezke do obrazka i obrazek z krzyzykiem nie wyswietlony. Jak dostaje to jest tak samo ale obrazki sa zapiane w folderze na moim dysku ale nie sa wyswietlane w oknie rozmowy. Co moze byc tego przyczyna bo bylo ok keidys ale mialem reinstalacje wsystkiego i pozneij juz nie dzialalo.

Ps. pracuje ktos nad wyswietlaniem animowanych gifow w oknie rozmowy?
MiLKA
Przyczyną tego jest najprawdopodbniej któryś z zestawów emotikon. Spróbuj wyłączać pokolei.

Temat był już poruszany na forum
lhs
W niektórych zestawach kody poszczególnych emot się dublują i te ruchome z jednego zestawu mogą zostać nadpisane przez nieruchome z innego.
Mick
Ok dzieki - problem z emotikonami

Dodane:
Spoko ale jeszcze nie moge dojść czy wogole da sie miec animowane gify w oknie rozmowy czy nie. Nawet jak dostane animowanego gifa przez wyslany obrazek to tez nei jest animowany. Jesli narazie sie nie da to dajcie znac oraz powiedzcie czy trwaja nad tym prace.
Puma
Animowane obrazki działają, przynajmniej u mnie.
Mick
Hmm to ja nie mam pojecia co moze byc przyczyna ze nei dzialaja. Sprawdzilem zy nie mam wlaczonych jakis innych emotikon ale mam wlaczone tylko te animowane pozatym jak dostaje obrazek gif animowany to jst on nieruchomy. Wiem ze ciezk ookreslic gdzie jest przyczyna tegoze nei dziala ale moze mial ktos cos podobnego.
lhs
Czasami się zdarza, że jeżeli mamy otwartych kilka okienek rozmowy - w niektórych z nich gify się NIE ruszają, a w innych TAK. (Z tego, co pamiętam - w oryginalnym GG był ten sam problem).
Mick
Mam otwarte jedno okienko. Sprzet jest OK i nie ma mowy o jakims obciazeniu.
ruffboy
mam ten sam problem emoty mi umarly... nie ruszaja sie ... co jest z nimi...???
shw
sprawdzcie opcje w IE - odtwarzanie animacji czy cos takiego..
ruffboy
QUOTE(shw)
sprawdzcie opcje w IE - odtwarzanie animacji czy cos takiego..


dziekuje !!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.