Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Miasto Plusa ext:)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Hayden
Witam,

Propozycja rozszerzenia bramki sms - Miasto Plusa.
Jak wielu wie, w mieście plusa są dostępne raporty o dostarczeniu smsa, czy nie dałoby się ulepszyć tej wtyczki o taka funkcje?
arkadyjczyk
Też jestem za. A może jeszcze sprawdzanie co jakiś czas czy nie ma odpowiedzi, bo też jest taka opcja w mieście plusa. Byłaby to wtedy najlepsza bramka.
balky
ja takze dolaczam swoja prosbe. bardzo fajny pomysl wink.gif
jareq
I ja sie pod tym podpisuje obiema rękami :wink:
Fazi
Z tego co patrzyłem po źródłach wtyczki do M+ to potwierdzenie dochodzić powinno - wszystkie parametry do formularza ustawione tak jak przy wysyłaniu na stronie M+... ale po wysłaniu ze strony raport dochodzi, a z wtyczki nie. Przydałby się ten raport czasem.
Hayden
No, wiecie jakby bylo fajnie jakby na knotify wychodziły raporty:)

Tylko nie wiem czy da sie to jakos inaczej zrobić niż przez analizoawnie strony z raportami...
shw
jako autor skryptu potwierdzam - w tym momencie nie przychodzi powiadomienie - jest bug, ktorego nie zauwazylem.
powodem nie wypuszczenia poprawnej wersji bylo to, ze planowalem dodac wysylanie o zadanej godzinie.. a jakos zawsze brakowalo mi czasu/ochoty.
moze dzis mi sie uda, so - stay tuned! biggrin.gif
shw
No i jest - wersja 2.0 - obsługa wysyłania z opóźnieniem, brak bug'a z powiadamianiem (za ktorego jeszcze raz sorry smile.gif).
Miasto plusa 1.2 kazałem usunąć, miasto plusa 2.0 czeka na autoryzacje w katalogu!
Pewnie sa jakies babole, wiec pisac jakby co.
Szczegoly w readme (Konnekt/doc/new_mplus.txt)
Miłego użytkowania!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.