Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Agents
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Jak mam pozbyć się zakładki Agents, która mnie namiętnie nawiedza? Zwykłe usuwanie oczywiście nie wystarczy smile.gif .
Flind
narazie jeynym sposobem jest wejscie na twoje konto za posrednicwem innego klijeta np PSI i wykasowanie transportow bo to one tworza ten katalog. Innego sposobu nie ma, a i przy okazji wyłanczasz transport wiec to nie jest najlepsze rozwiaanie:(
Bora
ustaw "dostosuj do mkonnekt'a".
U mnie nie ma tych zakładek.
case
QUOTE(Flind)
narazie jeynym sposobem jest wejscie na twoje konto za posrednicwem innego klijeta np PSI i wykasowanie transportow bo to one  tworza ten katalog. Innego sposobu nie ma, a i przy okazji wyłanczasz transport wiec to nie jest najlepsze rozwiaanie:(

eee tam, bzdura!

ustawiasz synchronizacje do K i kasujesz te grupy... wtedy juz nie beda "sciagane" ponownie z serwera :roll:

Bora mnie uprzedzil :wink:
.nomis
O, dzięki smile.gif . Bo norrmalnie mnie do szwedzkiej pasjii doprowadzała ta zakładka.
Flind
QUOTE(case)
QUOTE(Flind)
narazie jeynym sposobem jest wejscie na twoje konto za posrednicwem innego klijeta np PSI i wykasowanie transportow bo to one  tworza ten katalog. Innego sposobu nie ma, a i przy okazji wyłanczasz transport wiec to nie jest najlepsze rozwiaanie:(

eee tam, bzdura!

ustawiasz synchronizacje do K i kasujesz te grupy... wtedy juz nie beda "sciagane" ponownie z serwera :roll:

Bora mnie uprzedzil :wink:


Dobrze, masz w sumie racje tylko takie rozwiazanie tez nie ma jednej wady? Takiej ze moja lista kontaktów nie jest wtedy zapisywana na serwerze i jak gdzies indziej postanowie odpali jabbera to nie bedzie tam najnowszych zmian?
Popraw mnie jesli sie myle.
lhs
Mylisz się. Synchronizacja do Konnekta oznacza, że lista z Konnekta BĘDZIE zapisywana na serwerze. Jeżeli natomiast poprzez innego klienta zmienisz coś na liście na serwerze, Konnekt te zmiany "cofnie".
shw
innymi slowy - ustawiasz ktora lista jest wazna - ta w konnekcie czy ta na serwerze.
k!dman
wszystko pieknie, ale jak potem przywroce pobieranie listy z serwera, to znowu mam 'agents' :/ robilem tak, ustawilem na pobieranie listy z konnekta, rozlaczylem sie z jabberem, polaczylem sie ponownie i nie ma 'agents' (czyli ok), nastepnie zmienilem opcje tak, aby pobierala liste z serwera, rozlaczylem sie, polaczylem ponownie i znowu jest 'agents'.. eny ajdijas?
gilek
QUOTE(k!dman)
wszystko pieknie, ale jak potem przywroce pobieranie listy z serwera, to znowu mam 'agents' :/ robilem tak, ustawilem na pobieranie listy z konnekta, rozlaczylem sie z jabberem, polaczylem sie ponownie i nie ma 'agents' (czyli ok), nastepnie zmienilem opcje tak, aby pobierala liste z serwera, rozlaczylem sie, polaczylem ponownie i znowu jest 'agents'.. eny ajdijas?

a po co ci włączać tą opcje? :]
case
caly czas ma synchronizowac do K :!:
hao
Serwer wpycha ci tą grupę... w sumie dziwne, bo K domyślnie ją ignoruje (podobnie jak unfilled)
kox
Chciałbym czasem wysłać jakąś komendę do jednego z transportów, ale grupa Agents zawsze u mnie jest pusta. Może K nie powinien jej jednak ignorować? Co zrobić by moje transporty były dla mnie widoczne? Nie widzę ich nawet w głównej grupie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.