Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Virus!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Draco_PL
Mam problem, nie używam outlooka, outlook express czy jakiego kolwiek innego, nie mam tez żadnych list znajomych. Wszystko po to żeby nie zarazić nikogo jak złapie jakiegoś virusa. Ost w Konnekcie nie wiem czemu wpisalem e-mail koleżanki tylko ją jedną. I ost dostsała e-mail z mojego konta, z tego które mam wpisane jako moje w gg. Z załącznikiem najprawdopodobniej virusa. Jest jakiś bug w konnekcie bo ost cos dziwnie dużo aktualizacji było? Pytam bo nie weim czy moge wpisać jeszcze kogoś, czy może naraże go tym na jakies nieprzyjemności.
Z góry dziękuje.
Draco
.nomis
Ja mam do większości kontaktów dopisane emaile i nic się nie dzieje. Aktualizacje są i to bardzo dobrze, oby były jeszcze częściej smile.gif !

A koleżanka pewnie ma skrzynkę na wp, tam zawsze wyskakują komunikaty, że załącznik może mieć wirus... Zawsze mówiłem, że wp to szajs. Niech założy n. na Onecie i problem rozwiąże się sam smile.gif .
Olórin
QUOTE(.nomis)
Ja mam do większości kontaktów dopisane emaile i nic się nie dzieje. Aktualizacje są i to bardzo dobrze, oby były jeszcze częściej smile.gif !

A koleżanka pewnie ma skrzynkę na wp, tam zawsze wyskakują komunikaty, że załącznik może mieć wirus... Zawsze mówiłem, że wp to szajs. Niech założy n. na Onecie i problem rozwiąże się sam smile.gif .


Taa...onet jeszcze lepszy wink.gif ja do onetu jak i do wp nigdy nie miałem przekonania wink.gif Teraz najlepszą poczte ma chyba o2 wink.gif tak mi się wydaje

A powracając do wątku, to w obecnych czasach wirusy zazwyczaj podszywają się. Jak chcesz sprawdzic czy to z twojej maszyny poszedł mail, sprawdz w nagłówkach wiadomości którą otrzymała twoja koleżanka nr ip wink.gif.

Dobrym pomysłem jest trzymanie na liście kontaktów w K/Outlooku adreu który nie istnieje, jak wirus by tam wysłał dostanie zwrot smile.gif i wszystko jasne wink.gif
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
Taa...onet jeszcze lepszy wink.gif ja do onetu jak i do wp nigdy nie miałem przekonania wink.gif Teraz najlepszą poczte ma chyba o2 wink.gif tak mi się wydaje

...a kontynuujac off-topiczne rozwazania na temat skrzynek - o2.pl od pewnego czasu pikuje niestety ostro w dol sad.gif Maile dochodza jak chca - czasem od razu, kiedy indziej po godzinie albo i dwoch (i zaznaczam, ze chodzi o listy wewnatrz ich serwerow puszczane, bo z konta o2.pl na konto o2.pl) Kuzyn na skrzynke na o2.pl dostaje od kilku miechow korespondencje zaadresowana do kogos innego (rowniez z adresem o2.pl), ale co tam - admini nie odpowiadaja na jakiekolwiek maile, skargi, prosby, kompletnie nic... Uzywam jednak tej skrzynki, bo rzeczywiscie na tle pozostalych ciagle daje rade. Ciekawe tylko, jak dlugo jeszcze :?
Draco_PL
QUOTE(.nomis)
A koleżanka pewnie ma skrzynkę na wp, tam zawsze wyskakują komunikaty, że załącznik może mieć wirus... Zawsze mówiłem, że wp to szajs. Niech założy n. na Onecie i problem rozwiąże się sam smile.gif


No niestety ale ma właśnie na onecie smile.gif

Nie wiem dziwna sprawa, pozatym nie miałem okazji sprawdzić, bo jestem aktualnie chory na ospe :/
A otym wszystkim dowiedziałem się textem na gg "Łukasz mam problem z mailem od Ciebie, otwieram zip z załącznika i nic!" Myśle że powinno się wprowadzić ulotki dołanczane do modemów z instrukcją co to są wirusy itp tongue.gif
Pozatym również offtopicowo to myśle że jest dużo fajnych i niedrogich płatnych kąt, oferta 20PLN na rok to chyba nie majątek a daje dużo kożyści, filtry antyspamy itp Oczywiście nie polecam tych oferowanych przez molochy typu WP,ONET,INTERIA ale jest duzo innych, bez kryptoreklamy tongue.gif
Pozdrawiam
MarekGda
Dodam od siebie ze calkiem dobra jest poczta na pf.pl (Panorama Firm)
Pozdrawiam
Hayden
tak w ogole to jakby podpis cyfrowy sie upowrzechnił to by nie bylo problemu, co bez podpisu lub ze złym do kosza i problem z głowy.
.nomis
Z darmowych polecałbym gazetę.pl, a z płatnych home.pl smile.gif
arkadyjczyk
A używa ktoś http://www.spymac.com :?:
case
QUOTE(arkadyjczyk)
A używa ktoś http://www.spymac.com  :?:

podobno jest tam 100MB na skrzynce... mam tam konto, ale kozystam [to chyba najlepsze rozwiazanie] z konta oferowanego przez dostawce internetu w mojej sieci biggrin.gif
Draco_PL
A jednak REKLAMy laugh.gif
Ja mam co prawda redakcyjne @ urt.gamesnet.pl
Ale to to samo raczej co oferuje sam sponsor www.gamesnet.pl (jest dość fajna oferta) czy dokladniej www.etak.pl
arkadyjczyk
Nie 100MB tylko 1GB.
MiLKA
QUOTE(arkadyjczyk)
Nie 100MB tylko 1GB.

tiaa.... i niech mi ktos powie czy jest ktos kto ta powierzchnie zajmie normalnymi emailami (nie mowie o rozsylanie przez emaila muzyki, bo takie tez widzialem talenty)
case
QUOTE(arkadyjczyk)
Nie 100MB tylko 1GB.

fakt, fakt .. w kazdym razie duza [nawet zbyt duza mozna powiedziec] przestrzen [...co mialoby jedynie sens, jesli nie byloby limitu wielkosci jednej wiadomosci, w co watpie]

konto 50 MB, bez limitu na wiadomosc, to jak dla mnie zupelnie wystarczajaca opcja biggrin.gif
arkadyjczyk
Niestety z tego co wyczytałem to limit 10 MB, ale w tym 1 GB jest chyba strona 100 MB z blogiem, galerią i terminarzem, oraz chyba 250 MB na pliki, ale nie wiem jak to działa.

A tak poza tym to może ktoś przeniesie ten temat do Hyde Parku, bo on raczej tak poza Konnektem wyszedł. Chociaż do mejlika możnaby go przypiąć biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.