Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Miasto Plusa 2.0
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KV109
Prawdopodobnie jestem glupi... ale gdzie w nowym miescie plusa mam wpisac czas wyslania wiadomosc... w readme jest napisane, ze w polu podpisu. Ale przeciez w miescie plusa nie ma pola podpisu, tylko info, ze podpisem jest login. Wiec o co be?
jareq
No własnie podpisem jest login dlatego przy używaniu tej bramki to pole wykorzystuje sie jako to do określania dnia, czasu itp a nie do podpisu!
KV109
Tylko ze w tym polu nie da sie nic wpisac! smile.gif
jareq
QUOTE(KV109)
Tylko ze w tym polu nie da sie nic wpisac! smile.gif

To oznacza ze nie masz najnowszej wersji bo w najnowszej własnie mozna pisać w tym polu!! Ja sobie ją ściągłem i działa bezproblemowo :wink:
KV109
No wlasnie nie! Qrka - sciagalem to trzy razy i nic. Niczym nie rozni sie od starego. Gdzie moglem zrobic blad?
shw
bo prawdopodobnie ciagle uzywasz starej napisanej przez bodajze mls - Miasto Plusa - ze wzgledu, ze nie chcialem z nia kolidowac (w koncu nie byla mojego autorstwa, wiec uznalem, ze nie mam prawa jej nadpisywac swoja) nazwalem ja MiastoPlusa.pl. W konfiguracji -> sms -> bramki -> zaznacz MiastoPlusa.pl i dopiero bedzie dostepny skrypt moj, wraz z w.w. opcjami.

a swoja droga - widze, ze kilka osob juz uzywa - jak wam sie uzytkuje i w ogole czy byl to dobry pomysl?
Bora
czyli pole zapisz może być zgodne z funkcją Archiwizuj ??
Mam domyślnie ustawione ale to wygląda tak jakbym musiał jeszcze raz kliknąc. Może da sie ajkoś przesłąć flage?
shw
nie - archiwizuj jest do ustawienia w opcjach - zapisz z tego co wiem w konnekcie zapisuje dany podpis.
ale wlasnie przyszedl mi pomysl - moze w wersji 2.1 dodac mozliwosc zmiany tychrze wartosci podobnie jak z czasem wyslania? zainteresowani?
Bora
już zapomniałem po co to pole było i pokazuje sie że żle to zrozumiałem.
Brameczka jest wypas, teraz wiem jak fajne przypomneinia można zrobić smile.gif.
Może tego imputa wykorzystać jako flash/nie flash ??
Wydaje mi sie że lepiej niech nie zapamiętuje opcji daty bo zazwyczaj wysyła sie żeby doszło odrazu a takto jak ktoś zaznaczy kiedyś przez pomyłke może mu sie troche opóżnić smile.gif.
shw
niestety - zarowno dzialanie tej kontrolki jest jednoznaczne i kontrolowane przez program, jak rowniez o ile mi wiadomo - nie jest dostepna wewnatrz skryptu - wiec przykro mi - dzialanie opcji 'zapisz' w okienku sms jest zupelnie ode mnie niezalezne i pozostaje niewykorzystane..
misiuzeb
co to jest za błąd 12002 z bramki miastoplusa ?
czasem mi takie coś wyskakuje
Mick
A mi wogole nie dziala ani wersja 1.x ani wersja 2.0. Wpisuje w ustawieniach moj login i haslo a podczas wysylania mam komunikat zaraz po zalogowaniu:"brak informacji wyslanych wiadomosciach. Sms mogl nie zostac wyslany" i nie jest wyslany. Z www wszystko spoko dziala a w konnekcie nie a szkoda bo fajna ta bramka.
shw
huk go wie - a inne ci dzialaja?
nie wiem... moze proxy nie ustawione?
dzisiaj miastoplusa cos nawalalo... przynajmniej mi
balky
nie tylko Tobie, ja nie moglem sie dostac przez niemal caly dzien...
Mick
a mi nie dziala wogole. proxy nie ustawiam bo niby po co. wszystkie inne bramki dzialaja a tylko ta nie dziala.
Bora
w jakiej formie ma być podpis żeby np wysłac sms'a jutro o 11:11??
w zródle bramki są opcje daty wysłania i jest tam do wyboru od natychmiast do za tydzień.
Ps przy takich rzeczach przydałaby sie pełna dokomentacja
shw
i dokumentacja jest - doc/new_mplus.txt
zeby wyslac jutro o godzinie 11:11 w podpisie trzeba wpisac:
CODE
jutro 11:11

to nie bylo trudne - nie? smile.gif
Bora
doc/new_mplus.txt
tego pliczku nie mam u siebie możliwe że dlatego że wrzucałem ręcznie.
Oczywiście że proste. Podobnie jak np 1 czy 5 (tak by wynikało z zródła bramiki) albo 11.06.2004 . Możliwych kombinacji było wiele.
Bardzo łądnie są udokumentowane wyczki pz16 zawsze na dole jest ładnie opisane, taka dokomentacja jest czasami bardzo przydatna.
I taka propozyja. Pole podpis jest ustawiane bezośrednio z wtyczki czy można zamaist tego podpis dać jakoś bardzoej odpowiedni komentarz ??
np
CODE
data dostarczenia (puste oznacza natychmiast )
bo to troche wprowadza w błąd.
shw
wiem - nie wiem why - jakos wczesniej probowalem zmienic i sie nie dalo (nie wiem co walilem, ze bylo zle). moze costam dorobie i wwale jakas nowa wersje (a pliczek powinien byc - w zipie jest na 100%!)
niki
od dwoch dni nie moge wyslac przez skrypt bramki miastoplusa.pl zadnych smsow sad.gif wywala tekst:
QUOTE
Brak informacji wysłanych wiadomościach. SMS nie mógł zostać wysłany!
a to byla bramka z ktorej wyslalem 99% smsow przez K :cry:
shw
dzis robie male party na dzialce, ale moze jutro jak wytrzezwieje przerobie skrypcik, wiec - 'be prepared!' smile.gif
niki
dzienki za szybka reakcje laugh.gif
shw
gotowe - juz dziala
niki
wielkie dzienki shw jestem pod wrazeniem twojego podjescia do sprawy - moze napiszesz jakos wtyczke :roll: :?:
Sija
QUOTE(niki)
wielkie dzienki [...]


polacy nie gesi, swoj jezyk maja...
Aule
QUOTE(niki)
wielkie dzienki shw jestem pod wrazeniem twojego podjescia do sprawy - moze napiszesz jakos wtyczke  :roll:  :?:
Już napisał :wink:
dulek000
shw może byś napisał skrypt na www.wzone.pl? Bramka damowa (3 sms'y dziennie i limit na wszystkich użytkowników) .
shw
troszke malo tych smsow (chociazby do testow). i nie znam jej pewnosci..
ale nie mowie nie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.