Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka eMail
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
jareq
Mam mały problem z bramką eMail a dokładniej to z tym jak ją uruchomić sciągłem sobie ten dodatek:
QUOTE
eMail 11-01-04 11KB
Autor: Sija.NET | v[2.0]

Wysyła email prosto z Konnekt'a. Można podać email zwrotny, dodać własną sygnaturę, lub wysłać maila w HTML'u.

który jest w katalogu w grupie SMS kombinowałem na różne sposoby ale niestety bez sukcesu sad.gif . A szukałem czegoś na ten temat na forum ale też nic nie znalazłem wiec napisałem tego posta i proszę o pomoc. [/list]
Sija
QUOTE(jareq)
Mam mały problem z bramką eMail a dokładniej to z tym jak ją uruchomić sciągłem sobie ten dodatek:
QUOTE
eMail 11-01-04 11KB
Autor: Sija.NET | v[2.0]

Wysyła email prosto z Konnekt'a. Można podać email zwrotny, dodać własną sygnaturę, lub wysłać maila w HTML'u.

który jest w katalogu w grupie SMS kombinowałem na różne sposoby ale niestety bez sukcesu sad.gif . A szukałem czegoś na ten temat na forum ale też nic nie znalazłem wiec napisałem tego posta i proszę o pomoc.


skrypt juz od jakiegos czasu nie dziala... moze sie kiedys zmusze, zeby wtyke napisac
jareq
QUOTE(Sija)
skrypt juz od jakiegos czasu nie dziala... moze sie kiedys zmusze, zeby wtyke napisac

Skoro nie działa to przydało by sie go wywalić bo troche w błąd wprowadza. A co do wtyki to napewno była by przydała bo nie kazdy ma skonfigurowanego Outlooka itp. wiec jesli miałbys czas to możesz ją napisac napewno przyda sie nie tylko mi ale i inni bedą Ci wdzięczni :wink: Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.