Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Olew.k i zajeta pozycja numer....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Arlathan
QUOTE
Wystąpił błą podczas ładowania plugins\Okew.k.dll
Jeżeli naciśniesz [TAK] plugin ten nie będzie ładowany ponownie.

Kolumna 136012 w 1 jest już ZAJĘTA!.


co na to poradzić?



EDIT.
okazalo sie ze mialem stara wersje Olej, i nowa nie chciala zadzialac. tak czy owak po usunieciu Olej'u wink.gif wszystko dziala.
Aule
Stare wersja ma te same identyfikatory, więc nie zadziała, gdy masz włączoną inną wersję.
Olórin
Olew.k ma NET mniejszy od 256(136) ? Pasowalo by zmienić, zerknij do changeloga SDK. Zakres 128-256 jest przyznawany przez automat np. kJabber.
Aule
Olórin zerknij do SDK:
QUOTE
Kilka zasad dotyczących SDK (niektóre mogą być na razie niezrozumiałe ale warto już je zapamiętać):
Raz poprawnie przydzielonego identyfikatora NIE zmieniamy!(...)
Ja tam moge zmieniać bo to tylko wklepanie 1 nowego numerka.
MiLKA
QUOTE(pz16)
Olórin zerknij do SDK:
QUOTE
Kilka zasad dotyczących SDK (niektóre mogą być na razie niezrozumiałe ale warto już je zapamiętać):
Raz poprawnie przydzielonego identyfikatora NIE zmieniamy!(...)
Ja tam moge zmieniać bo to tylko wklepanie 1 nowego numerka.

No i co z tego ze tak jest napisane, <256 musza byc wolne i juz, z paroma wyjatkami. U ciebie to bedzie proscizna zmiana sieci, np. w KNotesie stanowi to malutki problemik, gdyz bez dodatkowego "czarodzieja" uzytkownicy moga stracic swoje notki, a tego nie chce. Wiec oprocz zmiany numerku musialem jeszcze napisac "czarodzieja" ktory w locie zmieni numery kolumn w konfiguracji...
Olórin
Ja zmieniłem NET'y po wcześniejszym uzgodnieniu z hao.
Aule
Wiem, że prościzna, juz nawet to zrobiłem. Tera NET bedzie miał 336, a nie 136. Przy okazji też zrobiem takiego małego "czarodzieja"(jeżeli można to tak nazwać) w postaci oddzielnej wtyki przepisującej stare ustawienia na nowe tongue.gif

PS. Hao jeżeli byś mógł, to dodaj tego NET'a do następnej wersji SDK.
MiLKA
QUOTE(pz16)
Wiem, że prościzna, juz nawet to zrobiłem. Tera NET bedzie miał 336, a nie 136. Przy okazji też zrobiem takiego małego \"czarodzieja\"(jeżeli można to tak nazwać) w postaci oddzielnej wtyki przepisującej stare ustawienia na nowe tongue.gif


ze jak?? po cholere.... wystarczy obsluzyc wiadomosc IM_PLUG_UPDATE, ktora podaje ci w msg->p1 wersje poprzedniej wtyczki....... troche pomyslec a nie klepac bez sensu....
MiLKA
QUOTE(pz16)
PS. Hao jeżeli byś mógł, to dodaj tego NET'a do następnej wersji SDK.

mam lepszy pomysl
hao
MiLKA, czyżbyś planował zrobić jakaś centralną bazę dla takich informacji? Bardzo by się to przydało i idealnie leży w gestii kPlugins biggrin.gif
MiLKA
QUOTE(hao)
MiLKA, czyżbyś planował zrobić jakaś centralną bazę dla takich informacji? Bardzo by się to przydało i idealnie leży w gestii KPlugins biggrin.gif

narazie w postaci posta na forum, ale zaraz zupdajtuje baze danych KPlugins i dodam odpowiedni moduł ;] (generowanie na biezaco pliku .h z takego automatu pasuje Ci ;p)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.