Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bardzo dziwny bug
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
O to wystapila taka sytuacja.. znajomy napisal do mnie z nowego numer gg, iz zmienia numer (stary mam na liscie) na nowy. Tak wiec, skopiowalem nowy numer i wlaczylem edycje tej osoby (stary numer na liscie). W miejsce gg wpisalem oczywiscie nowy numerek, zapisalem zmiany. Nagle z dolu listy kontaktow przeniosl sie jego nowy numer (byly widoczne same cyfry - kontakt dodany do listy), zas w miejsce edytowanego starego numeru, pojawila się koncowa @tlen.pl.. i nic sie z tym nie da zrobic. Moge teraz tylko wywalic calkowicie oba numery i dodac od poczatku. ;/ Dziekuje za uwage.. [mam zassane najnowsze aktualizacje, takze z bety].
Lukas77
Potwierdzam!
U mnie była taka sytuacja że kolega, którego miałem na liście jako 'Konrad' i bez numeru GG - tylko komórka, napisał do mnie z gadugadu (założył sobie dopiero internet), w konnekcie pojawił się numerek, więc go skopiowałem i przeedytowałem wcześniejszy kontakt, w którym figurowała tylko komórka... wkleiłem mu numerek GG, dałem zapisz i jego UIN zmienił się na XXXXXX@tlen.pl. Żeby go poprawnie zapisać musiałem wywalić go z listy kontaktów i zapisać od nowa.
Kasowanie @tlen.pl i zapisywanie nic nie pomaga.
duch-x
hm.. a czy podales w sieci gg? moze masz ustawione na tlena czy cos? hm :?:
ja oczywiscie zostawilem siec, ktora byla czyli 'Gadu-Gadu'.
.nomis
Noo, jeśli ktoś pisze spoza listy, to automatycznie dodaje się do kontaktów. Stąd te numerki, które ci wyskoczyły. A co do końcówki @tlen.pl, to (przynajmniej teoretycznie) poprawia to najnowasza beta z dzisiaj smile.gif . Chociaż ja nie miałem takich problemów nigdy...
Nomis: wiem konnekta nie od dzis uzywam ;D
.nomis
Dobra dobra, nie wymądrzaj się tongue.gif. W takim razie nie masz nowej bety po prostu :]. Tzn. teraz pewnie już masz i problem się rozwiązał smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.