Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: administracja lsita kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
maax
Dobrze by było jeśli jeden kontakt mógł znajdować się w paru gryupach jednoczenie. To znaczy jeśli naprzykładm mam koleżanke i jest ona w grujpie przyjaciele i dodatkowo studiujemy ww jednej grupie i chciałbym żeby znalazł się ona w grupie studia,. ale musze wybierac do której grupy ją przenieść. Co Wy na to?

Poz tym mam mały problem z edycją kontaktów. Z gg konnekt zaimportował mi całą liste, ale porobił dużo błędów(?) tj w pole numer gg wpisał np. 123456@tlen.pl , gdzie liczby to numer gg. Późniejsza edycja zdaje sie byc nie mozli9wa i nie da sie usunac tego stworzonka - @tlen.pl musze usunac kontakt i stworzyc nowy z prawidlowym numerm.

Pozdrawiam!
hao
Błąd z @tlen.pl zaraz zostanie poprawiony na becie...
arkadyjczyk
A co do pierwszego, to proponuję dla administratorów serwisu zrobienie czegoś takiego, że każdy początkujący zanim bedzie miał możliwość zadania pytania musi przejść przez kilka testów z używaniem "Szukaj" i FAQ. Tak z 10 ćwiczeń i jak to przejdzie poprawnie to dopiero pojawi się okienko z możliwością zadania pytania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.