Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przemyślenia
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
case
troche mi zal, ze prace nad projektem tak czy siak ida dosc wolno [chodzi mi o sam fakt, nie, zebym narzekal, ze za malo wysilku jest wkladane w projekt ..] i wydaje mi sie [patrzac wstecz na tok rozwoju K], ze puki hao nie zacznie czerpac [a mam nadzieje, ze tak sie stanie] z tego kozysci [materialnych oczywiscie, bo innych na pewno doswiadcza [np. satysfakcji, czy uznania :wink:], to niewiele w tej kwestii sie zmieni i nadal bedziemy musieli czekac tyyyyyyyyle czasu na jakis drobny, ale bardzo upragniony, usprawniajacy prace, czy wzbogacajacy funkcjonalnosc ficzer. nie wiem czemu akurat dzis natchnelo mnie, zeby to napisac [moze dlatego, ze ostatnio sporo rzeczy odrzucanych jest na dalszy plan, natomiast lista ToDo K 0.7.* jest chyba dluzsza, niz moje notatki z polskiego z 4 lat liceum :twisted: i kazda zaproponowana rzecz, kaze nam czekac wlasnie na ten release], ale chcialbym znalezc zloty srodek [czy jakis pomysl ..], ktory wplynalby na poprawe obecnego stanu 8)].
nie jestem jakims zarobionym burzujem, ale sypnalem juz kilka razy na wsparcie na przyslowiowe "piwo" i jesli wiedzialbym, ze ta droga moge jakos sie przyczynic do szybszego rozwoju multi-komunikatora [ktory po dwoch latach istnienia obslugiwal tylko jedna siec [nie wliczajac kLan'a]], mogacego bez problemu stac sie jednym z..., jesli nie najlepszym [jak wielu z forumowiczow juz go nazywa smile.gif, ale droga tak na prawde jeszcze dluga [biorac wzglad na tempo rozwoju:P], to nie pozalowalbym nawet konkretniejszej sumy [czyt.: calej zgrzewki, albo beczki piwa :wink:]]
pol zartem, pol serio, ale prosto z mostu i otwarcie chcialbym wiedziec, czy kasa odgrywa tu jakas [jesli tak, to czy znaczaca ..] role? czy moze sa inne powody takiego stanu rzeczy ..
nie dziwie sie z drugiej strony brakiem czasu, skoro ktos wraca styrany z pracy, czy szkoly/uczelni i posrod przyziemnych zajec i spraw znajduje czas na "skrobanie" przy kodzie .. :roll:
K musialby stac sie bardziej komercyjny/popularny [czyt.: posiadac wiecej user'ow], zeby oplacalne bylo umieszczenie w nim jakichs reklam [ta kwestie hao wlasciwie mi wyjasnil, mowiac, ze raczej na pewno w K nie znajdziemy zadnych bannerow, a jezeli juz sie takowe pojawia, to na www i ewentualnie na forum] ..
lhs
QUOTE(case)
nie dziwie sie z drugiej strony brakiem czasu, skoro ktos wraca styrany z pracy, czy szkoly/uczelni i posrod przyziemnych zajec i spraw znajduje czas na \"skrobanie\" przy kodzie .. 

To się nazywa PASJA... a tylko ludzi z pasją ja podziwiam...
case
QUOTE(lhs)
QUOTE(case)
nie dziwie sie z drugiej strony brakiem czasu, skoro ktos wraca styrany z pracy, czy szkoly/uczelni i posrod przyziemnych zajec i spraw znajduje czas na \"skrobanie\" przy kodzie .. 

To się nazywa PASJA... a tylko ludzi z pasją ja podziwiam...

tylko .. ? mam nadzieje, ze jednak nie, bo to nie byloby za dobre :wink:

tak na serio, to ja tez cenie pasjonatow, ale w sprawie K chcialbym jednak czegos wiecej :wink: [... skoro ma byc to podstawowe urzadzenie do komunikowanai sie za pomoca mojego komputera :wink: ... a puki co, oprocz wsparcia duchowego i materialnego, nie jestem wstanie nic zrobic] :roll:

PS: chyba zrobimy tu maly off-topic, bo temat ogolnie jest do wyrzucenia, bo sprawa opisow byla poruszana tongue.gif :wink:
lhs
QUOTE(case)
tylko .. ? mam nadzieje, ze jednak nie, bo to nie byloby za dobre

Wydaje mi się, że słowo "podziwiam" jest na tyle mocne, że usprawiedliwia "tylko"...

QUOTE(case)
a puki co, oprocz wsparcia duchowego i materialnego, nie jestem wstanie nic zrobic

Przecież parę zestawów ikonek już zrobiłeś!!
case
QUOTE(lhs)
QUOTE(case)
a puki co, oprocz wsparcia duchowego i materialnego, nie jestem wstanie nic zrobic

Przecież parę zestawów ikonek już zrobiłeś!!

ieeeee tam .. to wlasciwie zrobilem sam dla siebie, a kozystajac z dobrodziejstwa strony, jakim jest katalog, podzielilem sie tylko swoja praca :wink:
QUOTE(torn)
przemyślenia case'a znajdują się [...]

dziekuje dobry czlowieku .. :wink:
lhs
QUOTE(case)
ieeeee tam .. to wlasciwie zrobilem sam dla siebie, a kozystajac z dobrodziejstwa strony, jakim jest katalog, podzielilem sie tylko swoaj praca

Sie nie tłumacz, tylko rób następne!!
case
QUOTE(lhs)
Sie nie tłumacz, tylko rób następne!!

sie pomysli :twisted:

koncze te "przemyslenia", bo wychodzi nam z tego dialog, a domyslny watek poszedl w las .. :?
hao
QUOTE
moze dlatego, ze ostatnio sporo rzeczy odrzucanych jest na dalszy plan, natomiast lista ToDo K 0.7.* jest chyba dluzsza, niz moje notatki z polskiego z 4 lat liceum  i kazda zaproponowana rzecz, kaze nam czekac wlasnie na ten release

Zaproponowane przez Was rzeczy najczęściej mają związek z ficzerami, które i tak zaplanowane były (może w innej formie) na 0.7 - czyli generalny remanent kodu...

QUOTE
pol zartem, pol serio, ale prosto z mostu i otwarcie chcialbym wiedziec, czy kasa odgrywa tu jakas [jesli tak, to czy znaczaca ..] role? czy moze sa inne powody takiego stanu rzeczy ..

Odpowiadając prosto z mostu, jeśli nie muszę robić zleceń komercyjnych i w poświęcanym na nie czasie mogę na przykład odpocząć, nie musiałbym odpoczywać w czasie, w którym mógłbym napisać coś w Konnekcie. Mając fundusze mogę nawet (ha!, czemu nie smile.gif ) zlecić komuś przygotowanie jakiejś części kodu.
Pieniądze ze wsparcia to jednak bardziej fundusz na doraźne zakupy (jak wiadomo - MSVC++ mamy dzięki Wam smile.gif) i sposób wyrażania poparcia niż konkretne źródło dochodu. Na pewno każda wpłata mobilizuje, żeby jakoś się odwdzięczyć smile.gif

O reklamy w komunikatorze się nie martwcie. Wierzę że są inne, bardziej wyrafinowane metody zarabienia na takim projekcie, ale póki co nie ma o czym gadać...
case
QUOTE(hao)
Pieniądze ze wsparcia to jednak bardziej fundusz na doraźne zakupy (jak wiadomo - MSVC++ mamy dzięki Wam smile.gif) i sposób wyrażania poparcia niż konkretne źródło dochodu. Na pewno każda wpłata mobilizuje, żeby jakoś się odwdzięczyć smile.gif

dokladnie tak jest ..

.. w takim razie, bede sie "odwdzieczal" dalej :wink: .. moze chociaz tak wspomoge projekt .. :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.