Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wygląd okna "Szukaj znajomych"...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MrMacphisto
Przedstawiam tutaj projekt okna: "Szukaj znajomych".
Hao, może zrobisz coś podobnego i wypuścisz to na kUpdate. :wink:

Wiem, że to pierdoła ale aktualna wersja jest jakby to powiedzieć... dość chaotyczna i jak ktoś przechodzi na K to się wkurza jak widzi takie okno wyszukiwania. (no niestety... nawet w gg jest to lepiej zrobione)

Jeżeli to jest niewykonalne teraz to byłoby naprawdę miło, gdybyś dodał to do listy "To Do" nowego UI, wraz z możliwością maxymalizacji okna i rozwinięciem systemu wyszukiwania dla sieci tlen. laugh.gif

PS. Przepraszam, że wątek poszedł na "support" ale do "propozycji" nie można ładować obrazków.

Załączniki

kox
Trochę mirandopodobne, ale w tym wypadku uważam to za zaletę. Jest na pewno bardziej praktyczne niż obecne małe okienko. Popieram.
hao
Oczywiście, w nowym UI smile.gif
piotr.ek
Jako, ze nowe okno juz testowo jest - przycisk 'szukaj' jest zbyt daleko pol, ktore trzeba wypelnic... Niewygodne to troche, mysle, ze lepiej byloby, gdyby przycisk ten (wraz z 'dodaj') znalazl sie tam, gdzie 'zamknij'. Inna sprawa - kiedy wreszcie okno bedzie 'resizeable'? tongue.gif Z ciekawostek - okno szukania zmienia sie przez przycisniecie shifta. Czy celowo K reaguje na wcisniecie tego klawisza gdziekolwiek w jakiejkolwiek sytuacji w kompie? biggrin.gif
.nomis
a ja mam nieco inną jeszcze propozycję przy tej okazji - żeby można było ustawić domyślną akcję dla danego przycisku. Częściej dodaję znajomych niż ich szukam, więc o wiele łatwiej byłoby mi po prostu klaknąć na przycisk i kogoś dodać niż otwierać to przeklęte menu.
zenq
QUOTE(.nomis)
a ja mam nieco inną jeszcze propozycję przy tej okazji - żeby można było ustawić domyślną akcję dla danego przycisku. Częściej dodaję znajomych niż ich szukam, więc o wiele łatwiej byłoby mi po prostu klaknąć na przycisk i kogoś dodać niż otwierać to przeklęte menu.

powpieram! ja przez to bardzo czesto otwieram wlasnie 'szukaj' zamiast 'dodaj'...
jesli sie nie myle to dalo by sie to zrobic w k.dodatkach biggrin.gif
jareq
QUOTE(piotr.ek)
Jako, ze nowe okno juz testowo jest - przycisk 'szukaj' jest zbyt daleko pol, ktore trzeba wypelnic... [...]

Masz racje! Moim zdaniem tak to powinno wyglądać:

Załączniki

fruex
jeszcze koło dodaj po prawej stronie " rozmowa" :-)
duch-x
hm.. przeciez tak wlasnei jest (jako opcja) wciskasz shift i dajesz szukaj i masz identyczne okienko jak to wyzej smile.gif
piotr.ek
QUOTE(duch-x)
hm.. przeciez tak wlasnei jest (jako opcja) wciskasz shift i dajesz szukaj i masz identyczne okienko jak to wyzej smile.gif

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=24354#24354
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.