Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kJabber 0.3.5 - Disco (juz dla W98) - czekam na zgłoszenia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
hao
Powinno juz nie sypac bledami na W98... Testujcie...
Bora
Aplikacja lub biblioteka DLL [sciezka]\kjabber.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT> Sprawdź to z dyskietką instalacyjną.
Potem błąd ładownia. Czy chcesz ....
Load Failed [193] 0.1.8.0
hao
System to w98? Upewnij sie czy masz najswiezsze jabberoo...
Bora
windows xp z sp1
do tej pory działó poprawnie.
Davka
U mnie na XP z SP1 działa OK.

Aha i czasem jest takie coś że Jabber miga (łączy sie) ,potem wskakuje na sekunde status dostepny (czy jaki tam sobie ustawiłem) i po sekundzie wraca czerwona lampka i sie rozłącza. Tak mam od kilku wersji i zdarza sie to nieregularnie. Czasem kilkanascie razy pod rząd a czasem to nie wystepuje.
Bora
już działa ok.
Trzreba było przeinstalowac wytczke
kamilbeta_
Wydaje sie ze wsio dziala smile.gif dzieki!!! tylko zostalo jeszcze chatroomy chyba zrobic pod 98, no chyba ze czegos nie wiem smile.gif to tez mozliwe. w kazdym badz razie dolacz do konferencji nie robi nic sad.gif a jak dodam do kontaktow a potem zmienie rodzaj z jabbera na konferencje to tez nic sad.gif not implemented smile.gif :?:
case
QUOTE(kamilbeta_)
[..] tylko zostalo jeszcze chatroomy [..] not implemented smile.gif :?:

aaaaaaaaight. 8)
aqapo
QUOTE(Davka)
Aha i czasem jest takie coś że Jabber miga (łączy sie) ,potem wskakuje na sekunde status dostepny (czy jaki tam sobie ustawiłem) i po sekundzie wraca czerwona lampka i sie rozłącza. Tak mam od kilku wersji i zdarza sie to nieregularnie. Czasem kilkanascie razy pod rząd a czasem to nie wystepuje.

Miewam ten sam problem.
lhs
A pomyślał ktoś o uaktualnieniu FAQ??

QUOTE(FAQ)
Konnekt na chwilę obecną nie ma możliwości ustawiania transportów, należy to zrobić przy pomocy innego klienta jabbera (PSI,JAJC). Szersze informacje o transportach w linku poniżej.

EDIT: WOW!! Reakcja była szybka. Może dlatego pojawiła się mała literówka:

QUOTE(FAQ)
6. Co to są transporty, jak jes skonfigurować?
lhs
I jeszcze jedno (w sprawie FAQ). Link:

QUOTE(FAQ)

prowadzi donikąd, powinno być:

http://stary.jabberpl.org/dokumentacja/transporty/
Olórin
Poprawione, Jak są jeszcze jakieś błędy/nieścisłości/braki w FAQ to piszcie! :!: :!:
kamilbeta_
nie wiem gdzie to napisac, postanowilem tutaj.
w beta update jabber.dll jest blad sumy kontrolnej pliku i nie chce mi sciagnac pliku a zatem update nie mozliwu sad.gif tylko dodatki do interface zainstalowalem sad.gif
hao
Spróbuj raz jeszcze... W razie czego wyczyść cache przegladarki... Mogles trafic akurat na podmiane plikow...
kamilbeta_
ok poszlo, tylko nie wiem czy to cache byl czy ty juz zrobiles smile.gif nie wazne, poszlo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.