Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: widok statusu w tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
yacoos[pl]
Witam :-)

Mam dosc irytujacy problem. Mianowiscie bez wzgledu na to jaki mam status (dostepny, zaraz wracam itp), to ikonka obok zegara wskazuje jakbymbyl offline (czerwone sloneczko). Dodam, ze mam zaznaczona opcje "pokazuj status w trayu". Ale nie ma. JEst to baaardzo irytujace, ma ktos jakis pomysl jak temu zaradzic ?

Pozdrawiam
duch-x
moze sproboj w wyborze wtyczek przeniesc wtyczke gg.dll na sama gore? powinno chyba pomoc... smile.gif
yacoos[pl]
powiem tak. to faktycznie jest problemem. bo nad gg.dll mam aktywne exPimp i dwuTlenek, jak deaktywuje dwuTlenek, to wszystko jest OK. Ale nie ukrywam, ze wolalbym miec aktywny dwutlenek.

ale dzieki za pomoc:D
yacoos[pl]
ok. usunalem dwutlenek.dll zresetowalem konnekta, odpalilem aktualizacje i pobralem dwutlenek.dll jeszcze raz. tym razem pojawil sie na samym dole listy wtyczek. Wiec juz jest OK.

Tzn. moze nie jest OK, bo to troche metoda na dziko, ale dziala.

Dzieki wielkie
Olórin
W oknie wyboru wtyczek masz napisane jak zmienia się kolejność smile.gif)) Alt+strzałka w dół/w górę
yacoos[pl]
ach...faktycznie ... mea culpa ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.