Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Link Gadu-Gadu = Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
jareq
Mam małe pytanko chodzi mi o to że jak jest na jakiejś stronie link z numerkiem gg i po kliknięciu na niego otwiera sie okienko rozmowy programu gg i chodzi mi o to czy da rade zrobić tak aby otwierało sie okienko Konnekta?? Byłoby to naprawde dużym ułatwieniem :wink:
case
click :roll:
Puma
Tylko że K sam powinien robić zmiany w rejestrze :evil: przy okazji u mnie to i tak nie działa, ścieżki mam prawidłowy podane.
klon
Tutaj też najdziesz odpowiedz na swoje pytanie
jareq
sad.gif((((((( Niestety nic nie działa - nie uruchami sie ani K ani gg :?
Mam windowsa XP Proffesional, Konnekta v.06.20.113 sprawdzalem w przegladarkach IE oraz Mozilli i nic! Prosze o pomoc!!
lord
To jest bardzo potrzebna funkcja !! niech ktoś sie tym zajmie !!
mlodass
no wlasnie kurna. teraz to gowno dziala. ani gg ani konnekt biggrin.gif
jareq
hello jest tu ktoś?
jareq
Mogłby ktos sie tym zająć - BArdzo proszę biggrin.gif
SkkF
QUOTE
Tylko pamiętaj o zmianie ścieżki do Konnekta, no i nie działa ten reg w win98


Ale śmieszne, a ja właśnie mam win 98 :mrgreen:

Może ktoś to zrobić/powiedzieć jak to ustawić aby działało pod windows 98.
Olórin
ja to robiłem na podstawie tego co dodaje do rejestru gadu-gadu......
SkkF
No dobra, a jak to się robi? Start>Uruchom>Regedit . I co dalej?
Ps. Masz win98 i Ci działa? smile.gif
ShaQ
u mnie dziala troche inny wpis... bez tego "-restore" jak u olorina

http://shaq.bulwar.pl/ggonly.reg

sciagnijcie odpalcie i powiedzcie czy dziala...
jareq
QUOTE(SkkF)
QUOTE
Tylko pamiętaj o zmianie ścieżki do Konnekta

Tak pamietalem zmienilem i nic sad.gif
QUOTE(ShaQ)
u mnie dziala troche inny wpis... bez tego \"-restore\" jak u olorina

http://shaq.bulwar.pl/ggonly.reg

sciagnijcie odpalcie i powiedzcie czy dziala...

Oki ten działa biggrin.gif wielkie dzieki ShaQ - tylko troche mnie denerwuje to ze pojawia sie komunikat z pytaniem czy dodac kontakt do listy i wszystko bylo by ok gdyby klikajac na "Nie" pojawialo sie tylko okienko rozmowy (jesli nie chcemy dodawac kogos do listy) a tak sie nie dzieje trzeba kliknąć na "Tak" wtedy automatycznie dodaje ten kontakt do listy, pojawia sie okienko rozmowy i okno "Informacje o..." (te ktore mozna otworzyć wybierajac z menu kontekstowego "Wiecej" na liscie kontaktów).
Ale jak to sie mowi leprze to niz nic biggrin.gif
Jest to troche uciążliwe, bynajmniej jak dla mnie jesli nie chcem dodac danej osoby do listy - moze ktos to zmieni :wink: biggrin.gif
jareq
Yhy i jeszcze jedno nie wiem czy to tylko u mnie ale gdy klikne na ten link z numerkiem gg to to okno z komunikatem czy dodac kontakt do listy pojawia sie "pod spodem" i musze obnizać przegladarke zeby je zobaczyć sad.gif
SkkF
A ktoś może wie jak takie coś zrobić pod winde 98? Bo nie będę wrzucał kota w worku...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.