Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt poszkodowany
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
psametyk
:twisted: :evil: w tescie na najlepszy komunikator konnket zajal dopiero 6 miejsce :twisted: :twisted: SKANDAL!!!!!! kto uwaza tak samo niech sie wpisze!!!!
piotr.ek
Konkretny jestes tak, ze wlasciwie nic dodac, nic ujac - do kosza.
Sahasrara
W jakim teście i kto głosował?
psametyk
zapomnialem dodac ze w tescie w komputer swiecie :?
lhs
KTO UWAŻA, ŻE TRAWA JEST ZIELONA NIECH SIĘ WPISZE!!!!!!!!!!!!!!!!
NAJLEPIEJ KILKA RAZY!!!!!!!!!!!!!!!!
case
click .. hyde park sluzy takim tematom .. :roll:
MiLKA
QUOTE(case)
click hyde park sluzy takim tematom ..  :roll:

a ma ktos moze te skany?? bo nie mam zamiaru kupowac tego "brukowca" dla jednego artykulu
case
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(case)
click hyde park sluzy takim tematom ..  :roll:

a ma ktos moze te skany?? bo nie mam zamiaru kupowac tego "brukowca" dla jednego artykulu

po to dalem, ten link ale...
QUOTE(wiadomosc.info)
Adresy skanów zostały usunięte z powodu interwencji redakcji KŚ.
:? .. wczesniej byly ..
lhs
Wygrzebałem skany z cache'a przeglądarki - chce ktoś 1,28MB na maila??
Aule
To oni jednak czytają serwisy internetowe :wink:
case
QUOTE(pz16)
To oni jednak czytają serwisy internetowe  :wink:

ja bym stawial jednak, ze ktos podkablowal .. :?
MiLKA
odnosnie artykulu (thx lhs): nie ma co sie martwic o niska note smile.gif po pierwsze GG jest na piątym miejscu (a nie na 7) tylko dlatego, ze: cytat "najwieksza baza uzytkownikow w Polsce" +0.1. Troche dziwnie potraktowali dodatkowe wtyczki, dla przykladu: WPK w dodatkowych ma synteze mowy, za co dostal 0.05. No ale, Konnekt jako jedyny dostal ocene celujący za strone internetowa (brawa wiadomo dla kogo smile.gif )

Najbardziej podoba mi sie cytat przy GG: "Pozostaje wierzyc, ze programisci z SMS-express obudza sie i stworza kilka dodatkowych funkcji". Na koniec pozostaje mi jedynie powiedziec, ze autor tego artykulu nawet zaznajomil sie z tematem, przyczym zbyt malo czasu poswiecil na kazdy komunikator. Widac, ze nie skorzystal z centralki KPlugins (hmm... musze chyba te bannery przygotowac... tornie jak mnie slyszysz, wspomozesz niedolege graficzna?) bo nie napisal nic o chociazby Gadaczu (vide akapit wyzej).

ps> jak byloby kilku chetnych to moglbym na jakis czas wrzucic skany na serwer
lhs
QUOTE(MiLKA)
Konnekt jako jedyny dostal ocene celujący za strone internetowa

Może ja niedowidzę, ale spróbuj odcyfrować adres strony w prawym dolnym rogu ramki z Konnektem - mi to wygląda na www.kontakt.info
MiLKA
QUOTE(lhs)
QUOTE(MiLKA)
Konnekt jako jedyny dostal ocene celujący za strone internetowa

Może ja niedowidzę, ale spróbuj odcyfrować adres strony w prawym dolnym rogu ramki z Konnektem - mi to wygląda na www.kontakt.info

zwrok ci sluzy, pewnie zwykly "Tajemniczy i Zły do Szpiku Kości Chochlik" zaszalał

Kopiowanie, nawet w najmniejszych fragmentach nazwy Tajemniczy i Zły do Szpiku Kości Chochlik grozi surowymi karami administracyjnymi oraz dożywotnią ekstradycją na teren Syberii w celu wsparcia kadrowego miejscowych tartaków...

:twisted:
case
QUOTE(bakerss)
W skrócie jak oni twierdzą że GG jeest lepsze od Konnekta bo ma rozmowy głosowe to ja dziękuje na wstępie... ;]

zawsze to jakas przewaga, ale jesli rozmowy glosowe w K mialyby dzialac tak ja te w gg, to chyba lepiej, ze ich nie ma .. :wink:
.nomis
Może i przewaga, ale niewielka, poza tym K wygrywa z GG na całej reszcie lini...
No i ja dziękuję za taki szmatławiec, który twierdzi, że duża liczba użytkowników to zaleta, która stawia biedny program przed innym, bogatym w funkcje, których ten pierwszy nie ma i pewnie mieć nie będzie.
Bora
kś jest śmieszny. Na stronie były skany to nakazli usunąc, pewnie to był jednyny artykuł który przyciągał innych.
Tą gazeta bym sobienawet dupy nie podtarł bo jeszcze soebie pokalecze ;>.
Sorrka za wulgaryzmy ale to przykre gdy taki szmatławiec wydaje takie opinie tylko po to by były one na tyle kontrowersyjne by wzbudziły dyskusje.
arkadyjczyk
Nie ma co się tak bulwersować. Wystarczy zobaczyć nagłówek, żeby stwierdzić pod jakim względem oceniane są programy. Im przecież chodziło o możliwość komunikacji bez użycia klawiatury z jak największą liczbą sieci. A tu niestety Konnekt jest za WPK, Tlenem, GG. Niby jest gadacz, ale to tyko łacznik do syntezatora mowy i nie ma własnego. Zresztą używając tego z WPK okno traci fokus, a Unispeeker chyba ma ograniczenie czasowe, bo mi padł. Wtyczki i inne bajery we wszystkich były jako dodatkowe atrybuty, ale to co napisałem wyżej chyba było podstawą oceny.
Mnie najbardziej rozbawił fakt, że gg ma dużo dodatków a Konnekt mało. Chyba chodziło im o te banery reklamowe :idea: . Bo ja na ich stronie nic nie znalazłem, ale stary już jestem i chyba źle widzę.
No i z tą obsługą poczty to też nie jest do końca prawda, bo jest w Konnekcie sprawdzanie, więc raczej nie brak, tylko jak juz to słaba.
zenq
"najwieksza baza uzytkownikow w Polsce +0.1"
czekajcie czekajcie, czyli KONNEKT, ktory obsluguje GADU-GADU juz lacznosci do tej "najwiekszej liczby bazy uzytkownikow" nie ma czy jak?
o ile mi sie wydaje to siec gg a nie program ma najwieksza baze, a skoro istnieja alternatywne IM potrafiace sie z ta siecia 'dogadac' to nalerzalo by tych dwoch pojec ze soba nie laczyc...
pozatym skoro konnekt i inne messengery rownierz, obsluguje gg, tlena, jabbera etc, to na (prawie;) zdrowy chlopski rozum obsluguje jeszcze wieksza baze...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.