dzis zauwazylem 2 problemy z linkami w kIEview.
Otoz jest tak..
mam MyIE2, ale uzywam tego tylko ja - ktokolwiek inny uzywa - uzywa zwyklego IE na tym kompie, wiec domyslna przegladarka pozostaje IE (ale z tego co zauwazylem po uruchomieniu MyIE tymczasowo stawala sie domyslna - tak by wynikalo z klikania 'otworz w domyslnej' w kIEview do tej pory). dzis sciagnelem z bety najnowsza wersje, jeden z kontaktow nie z listy przeslal mi link, klikam na niego prawym -> 'otworz w domyslnej' i nagle widze, ze otwiera sie w IE, wiec wzielem Stop szybko i chcialem zamknac okno i po prostu skopiowac link do MyIE, a tu nagle.. dzika petla - zaczely sie non stop otwierac okna IE z tamta strona. poniewaz to sys Win98, wiec szybko na sile ubilem (zrestartowalem) Explorera i dzialanie ustalo. Dla pewnosci dodam, ze stronka nie byla jakas dla jaj, ze sama sie otwierala.

I 2nd blad - zawsze mialem wylaczone podswietlanie linkow w historii, ale ze chcialem powtorzyc experyment, zaznaczylem opcje, otworzylem historie i.. zaznaczylo link, ale nie dziala na nim menu spod prawego klawisza myszy, na oknie z trescia msga w historii dziala (wyczysc), ale na linku juz nie - nic nie wyswietla.