Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ICQ
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
.nomis
A ja mam pytanie, dlaczego nie moge pobierać statusu w agencie ICQ? Żaden inny agent nie robi takiego problemu. I czy to przeszkadza w ewentualnych rozmowach?

***

To samo jest z angielskim słownikiem.
Puma
Mam to samo sad.gif
przecinek
a u mnie działa dobrze :roll:
.nomis
...ale u nas nie. Co ty masz czego my nie mamy smile.gif ? Kto zna możliwą przyczynę niech się zgłosi, bo mnie ten znaczek zaczyna denerwować :/
Sija
QUOTE(.nomis)
A ja mam pytanie, dlaczego nie moge pobierać statusu w agencie ICQ? [...]


imho jest to kwestia odpowiedniego skonfigurowania transportu ICQ [slownika, whatever] na serwerze

QUOTE(.nomis)
[...] I czy to przeszkadza w ewentualnych rozmowach? [...]


wydaje mi sie, ze nie [przynajmniej ja nie mialem problemow]
.nomis
QUOTE(Sija)
imho jest to kwestia odpowiedniego skonfigurowania transportu ICQ [slownika, whatever] na serwerze


Mów do mnie jeszcze smile.gif

QUOTE(Sija)
wydaje mi sie, ze nie [przynajmniej ja nie mialem problemow]


Tak, problemów nie ma, sprawdzałem już. :]
case
QUOTE(.nomis)
QUOTE(Sija)
imho jest to kwestia odpowiedniego skonfigurowania transportu ICQ [slownika, whatever] na serwerze

Mów do mnie jeszcze smile.gif

to zalezy od serwera, na ktorym masz ten transport - jedne Cie autoryzuja, inne nie, ale nie przeszkadza to w prowadzeniu rozmow ..
QUOTE(.nomis)
QUOTE(Sija)
wydaje mi sie, ze nie [przynajmniej ja nie mialem problemow]

Tak, problemów nie ma, sprawdzałem już. :]

ja mam taki problem, ze transport rozlacza mi sie po jakims czasie [godzina ~ dwie], ale poruszalem juz ten temat [niestety bez wiekszego zainteresowania "odgornego"] .. sytuacja wyglada tak jak u Ciebie - transport icq [w moim przypadku: icq.aster.pl] nie subskrybuje mojego statusu i zastanawiam sie, czy w tym lezy wina rozlaczania .. na innych serwerach zostawalem autoryzowany, rozlaczanie nie mialo miejsca [oczywiscie mowa o sytuacji rozlaczenia tylko transportu, w chwili, gdy pozostale transporty, jak i sam jabber pozostawaly polaczone], jednak zmuszony bylem do zmiany serwera, z powodu np. niedocierania wiadomosci do niektorych kontaktow - icq.aster.pl pod tym wzgledem dziala wysmienicie, oprocz tylko tego problemu z rozlaczaniem .. :?
.nomis
Teraz jestem zarejestrowany na chrome.pl. Który serwer jest (naj)lepszy i nie robi podobnych problemów?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.