Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: co jest z tą belką?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
maax
przeszukałem to forum i nie znalazłem odpowiedzi... wiec postuje.
Czy da się zmienić rozmiar belki? To jest wysokość jej. Nie ma u mnei zawijania wierszy i jesli ktos ma dłuższy okis ( nie wielolinijkowy tylko dłuższy) to nie mieści mi się on w belce.
pozdro!
.nomis
To samo jest jeśli TIP nie jest zadokowany w belce. Ale mam na dzieję, że ten problem będzie rozwiązany w nowej wersji :>
case
krotko mowiac, odpowiedz na pytanie brzmi: nie .. to po prostu blad tip'a .. :roll:
lhs
Kilka już razy Olórin wspominał, żeby poeksperymentować z wielkością i "jakością" czcionki - chociaż dla takiego estety jak ja to nie jest żadne rozwiązanie...
maax
Czyli nie ma szans zeby poprawic samego konnekta:( ?
lhs
Największą zaletą idealnego kUsera jest cierpliwość... biggrin.gif
angel_one
QUOTE
Kilka już razy Olórin wspominał, żeby poeksperymentować z wielkością i \"jakością\" czcionki - chociaż dla takiego estety jak ja to nie jest żadne rozwiązanie...

Nie jest to zle rozwiazanie. Tahoma 6/7 wpasowuje sie bardzo dobrze. Nawet dosc dlugie statusy mieszcza sie w belce. Jesli nie w pierwszej linii, to przeskakuja do drugiej (w calej dlugosci statusu). Jak na tymczasowe, jest to dobre rozwiazanie.
PePe
Hej
Od kilku dni korzystam z konnekta. Wiem, że problem belki był już poruszany, ale ja jeszcze raz tylko na chwilkę. Jestem osobą z wadą wzroku i aby widzieć w miarę co jest na ekranie muszę mieć większą czcionkę. Z listą jest ok, ale jak na belce ustaiwe nie taka czcionkę, to się wszystko wali. Hope, że da się to rozwiązać w najbliższym czasie.
pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.