Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycje do K.Away'a
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KV109
Nie byloby dobrze, gdyby komus, kto sie do nas odezwie, kiedy mamy wlaczony tryb away, informacja o naszym trybie pojawiala sie tylko raz? Chodzi mi o to, ze odpowiadania na kazdy mesg bardzo irytuje osoby, ktore chca mi zostawic jakas wiadomosc. Teraz jest tak, ze albo jakas osoba w ogole sie nie dowie, ze jestem away, bo nie bedzie ze mna rozmawiac w momencie, kiedy go wlacze, albo bedzie dostawala odpowiedzi na kazdy mesg. W obu przypadkach bedzie zirytowana. Proponuje wiec dolaczenie opcji jednorazowego informowania kazdego, kto sie odezwie, o tym, ze jestesmy w trybie away.
kox
Masz chyba starego k.Awaya bo obenie informacja jest wysyłana po raz kolejny dopiero po upłynięciu zadanego czasu. Możesz podać sobie np. 3600 s.
Poza tym trudno nie zauważyć ogromnego tematu o wtyczce k.Away, w którym wszystko to jest napisane.
KV109
Yhym racja... sorka. Do kosza :]
.nomis
A nie dałoby się zrobić czegoś takiego, że po włączeniu K.Away status automagicznie ustawiałby się np. na zaraz wracam?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.