Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug] Pusta wiadomosc
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
UNK
nie wiem czy to wina wtyczki kIEview czy samego Konnekt'a ale mozna wyslac pusta wiadomosc mimo zabezbieczenia w Konnekcie
samej spacji nie da sie wyslac ale wsytarczy wpisac np "^<b> " i pusta wiadomosc zostaje wyslana bez problemu

nie jest to blad ktory powinien byc naprawiony odrazu, sa inen wazne rzeczy, ale rpzydaloby sie aby kiedys to zostalo naprawione wink.gif
nix
sprawa jest znana... i nalezy do gg.dll a nie kiev
lhs
QUOTE(nix)
sprawa jest znana... i nalezy do gg.dll a nie kiev

Ale w Jabberze jest to samo.
piotr.ek
Pytanie laika - czy skutki takiego stanu rzeczy maja jakies wieksze znaczenie?
UNK
aaa sorry nix nie widzialem nigdzie tego na forum, czasami same mi sie odznaczaja neiprzeczytane posty i musailem to widocznie pominac :oops:

QUOTE
Pytanie laika - czy skutki takiego stanu rzeczy maja jakies wieksze znaczenie?


nie nic sie nie dzieje, to jest tak samo jak na gg ze mozna wyslac pusta wiadomosc, tylko ze dostawanie takiego czegos jest czasami denerwujace tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(UNK)
nie nic sie nie dzieje, to jest tak samo jak na gg ze mozna wyslac pusta wiadomosc, tylko ze dostawanie takiego czegos jest czasami denerwujace tongue.gif

Lee, to luzik, raz tylko dostalem od siostry takie cos ostatnio i sie troche zdziwilem, ze sie da wink.gif Generalnie sprawa moim zdaniem kosmetyczna, skoro zadnych groznych konsekwencji.
nix
QUOTE(lhs)
QUOTE(nix)
sprawa jest znana... i nalezy do gg.dll a nie kiev

Ale w Jabberze jest to samo.

pytanie... czy przy wylaczonym kiev da sie wyslac pusta wiadomosc? (tylko z formatowaniem) jesli tak to znaczy ze nie nalezy to do kiev...
lhs
A czy nie jest OCZYWISTYM, że z mojego posta (którego byłeś łaskawy zacytować) NIE WYNIKA, że jest to sprawa kIEview, tylko że to NIE JEST sprawa gg.dll (ponieważ w Jabberze jest tak samo) - ??
piotr.ek
QUOTE(lhs)
A czy nie jest OCZYWISTYM, że z mojego posta (którego byłeś łaskawy zacytować) NIE WYNIKA, że jest to sprawa kIEview, tylko że to NIE JEST sprawa gg.dll (ponieważ w Jabberze jest tak samo) - ??

Uwaga na boku - wydaje mi sie, lhs, ze jestes nieco zbyt agresywny w swoich odpowiedziach tongue.gif I to w sytuacjach, w ktorych nie ma zadnego ku temu powodu... ale to tak na marginesie.
lhs
piotr.ek - znajdziesz na tym forum 99% moich postów, które w najmniejszym stopniu agresywne nie są. Ja tylko nie lubię, jak ktoś się zaczyna czepiać... Z Tobą też kiedyś miałem małe starcie, pamiętasz?? A jak było później między nami (na forum, oczywiście)??
A te "agresywne" posty agresywne nie są. Są ironiczne.
piotr.ek
QUOTE(lhs)
piotr.ek - znajdziesz na tym forum 99% moich postów, które w najmniejszym stopniu agresywne nie są. Ja tylko nie lubię, jak ktoś się zaczyna czepiać... Z Tobą też kiedyś miałem małe starcie, pamiętasz?? A jak było później między nami (na forum, oczywiście)??
A te \"agresywne\" posty agresywne nie są. Są ironiczne.

Pamietam, pamietam, ale tez nie moge powiedziec, ze bezpodstawne to bylo, hehe... wink.gif Dawne czasy, nie wracajmy tongue.gif A co do tej wypowiedzi, pod ktora tutaj sie dopisalem - WIELKIE litery to przejaw krzyku/irytacji itp., tak powszechnie, jak i w moim odczuciu rowniez, wiec reszty mozesz sie sam domyslic. Mogles przeciez napisac to delikatniej lub ubarwic emotikonami wink.gif Atmosfera na forum generalnie jest calkiem niezla i w naszym interesie jest, zeby taka pozostala smile.gif
lhs
piotr.ek - całkowicie się zgadzam. Zauważ tylko jedno: Ty nie używasz polskich znaków, ja tak. Dla Ciebie WIELKIE LITERY to przejaw krzyku, dla mnie - podkreślenia. Wywodzimy się pewnie z zupełnie odmiennych środowisk, jesteśmy zupełnie inni i zupełnie inaczej pewne rzeczy odbieramy. To, czego WSZYSTKIM nam potrzeba - to odrobina więcej dystansu. Do samych siebie.
nix
dobra mam dosc...
lhs
To co - zakopiemy wojenny toporek??
nix
w tym watku akurat toporka nie wyciagalem...
ale niech lezy 6 feet six under wink.gif
lhs
<fajka_pokoju>pyk pyk</fajka_pokoju> biggrin.gif
torn
Jeszcze jeden off-topic'owy post i kasuję te wasze wywody. Trzymać się tematu.
nix
QUOTE(torn)
Jeszcze jeden off-topic'owy post i kasuję te wasze wywody. Trzymać się tematu.

boze Torn cos Ty zrobil ze swoim ladnym avatarem :twisted:

no wiec sprawdzi ktos jak jest z tymi wiadomosciami gdy wylaczona jest wtyka kiev? jesli nadal da sie wyslac to znaczy ze to nie moja sprawa wink.gif wtedy sprawa do gg, jabber, tlen i inne sieci ;P bo chyba nie ui
piotr.ek
QUOTE(torn)
Jeszcze jeden off-topic'owy post i kasuję te wasze wywody. Trzymać się tematu.

Brrr... powialo groza laugh.gif Jak na moj gust, mozesz kasowac, co popadnie, byle bys w zamian wniosl cos od siebie. EO(off)T.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.