Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tlen - wysylanie plikow i konfrencje (?)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Poke_
Jak w temacie - czy jest przewidziane rozszerzenie wtyczki dwutlenka o ta funkcjonalnosc?
bakerss
Wtyczki kTransfer, dwutlenek i Konnferencja mają udostępnione xródła wiec żaden problem... no może jeden ze nie ma chętnych tongue.gif
troche checi i umiejetnosci i wszystko da rade zrobic. Co do przesylania plikow byl juz temat o tym zeby mozna bylo miedzy wszytkimi sieciami ale jak narazie ucichlo.
.nomis
Wszystko właściwie ucichło, tylko sa rozwijane te wtyczki średniej potrzebności typu kAway. Ale dobre i to... Hao coś nie daje znaku życia, może siedzi nad 0.7... wink.gif
gdybac sobie mozemy tongue.gif najlepiej zapytac sie samego Hao... Jesli robi to bardzo dobrze wolno ale robi a jak wiadomo co nagle to po diable tongue.gif
Olórin
Powiem wam że jak sie widzi że coś sie dzieje (jakieś nowe wtyki, nowe wersje) to aż chce się programować smile.gif
.nomis
Ja się już nie mogę doczekać tej nowej wersji. Niech ona wyjdzie, bo jeszcze chwila i zjem monitor
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
Powiem wam że jak sie widzi że coś sie dzieje (jakieś nowe wtyki, nowe wersje) to aż chce się programować smile.gif

Z kolei ja ci powiem, ze jak sie widzi, ze cos sie dzieje (jakies nowe wtyki, nowe wersje), to az sie chce uzywac laugh.gif Serio, uwielbiam nowe wersje, nowe opcje, zmiany jakies itd. smile.gif
.nomis
QUOTE(piotr.ek)
Z kolei ja ci powiem, ze jak sie widzi, ze cos sie dzieje (jakies nowe wtyki, nowe wersje), to az sie chce uzywac laugh.gif Serio, uwielbiam nowe wersje, nowe opcje, zmiany jakies itd. smile.gif


Nom, zawsze tylko na wiadomosc.info patrzę czy nie ma jekiegoś kNewsa, tylko zawsze szukam znaczków K tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
Nom, zawsze tylko na wiadomosc.info patrzę czy nie ma jekiegoś kNewsa, tylko zawsze szukam znaczków K tongue.gif

E tam, wiadomosc.info to polsrodek - wole forum smile.gif
Olórin
nomis - włącz sobie subskrybcje na gg informacji o newsach z kategori konnekt smile.gif
.nomis
Mam włączoną smile.gif I na forum zaglądam regularnie i na główną też czy jakieś bety/aktualizacji nie ma... I jeszcze przeglądam kUpdate często bardzo tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
Mam włączoną smile.gif I na forum zaglądam regularnie i na główną też czy jakieś bety/aktualizacji nie ma... I jeszcze przeglądam kUpdate często bardzo tongue.gif

No to juz wiemy, kto generuje najwiekszy ruch i 'dzieki' komu forum czasem ledwie dziala (a bywa, ze wcale) laugh.gif laugh.gif
.nomis
A, no i jeszcze do kPlugins dość często zaglądam tongue.gif . Ale ja to jestem tylko jedna osóbką, o... smile.gif I kUpdate też nie zawsze mi działa, więc ruch generuje kto inny tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
A, no i jeszcze do kPlugins dość często zaglądam tongue.gif . Ale ja to jestem tylko jedna osóbką, o... smile.gif I kUpdate też nie zawsze mi działa, więc ruch generuje kto inny tongue.gif

Nawet wiem, kto... (koniec gledzenia w tej kwestii, bo temat juz dawno olany wink.gif)

Ps. ja tongue.gif
Hayden
A tak do tematu :wink: to jak użytkownik Tlena ma swoj GG (z reguły tak jest) to moze pobrać wtyczke do przesyłania plików przez siec gg, niepamiętam dokladnie nazwy ale byla taka kiedyś na wiadomosc.info.
Stabinolść wtyczki ma wiele do życzenia, ale przy odrobinie szczęścia zadziala i będzie działać do końca transferu:)

Aha, mowa tu o oryginalnym kliencie Tlen.pl (bleh)

Pozdrawiam
QUOTE(Olórin)
nomis - włącz sobie subskrybcje na gg informacji o newsach z kategori konnekt smile.gif


WTF ? czemu ja o tym nic nie wiem tongue.gif jak to zrobic ? biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.