Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tytul utworu z Winampa komenda
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
franko
Wlasnie sie przesiadlem na Konnekta z Mirandy i brakuje mi jednej rzeczy. Tam jeden z pluginow umozliwial za pomoca wpisania odpowiedniej komendy (/music) szybko przerzucic tytul aktualnie sluchanego utworu w winampie do okna tresci... tymczasem musze za kazdym razem jak sie komus chwale przepisywac tytul wlasnorecznie... W lua jeszcze czegos takiego nie napisali? Ew. moznaby tez o ta opcje rozbudowac k.pilot'a.

Tink ebautyt.
cRoMo
Popieram, IMHO duzo bardziej przydatne, niz np. wrzucanie tytulu utworu do wlasnego opisu.
winthux
Spoko... będzie zrobione w następnej wersji :).... Czekam jeszcze na inne propozycje :)
Lukas77
QUOTE(winthux)
Spoko... będzie zrobione w następnej wersji smile.gif.... Czekam jeszcze na inne propozycje smile.gif


A więc będzie nowa wersja!!! :-)
Ja bym chciał żeby można było w oknie głównym chować ikonkę włączania statusów opisowych z Winampa, żeby było dostępne tylko sterowanie i ewentualnie ikonka włączania wizualizacji winampa "ctrl+shift+k" oraz żeby przycisk "load" dodawał pliki do playlisty a nie kasował istniejącej (jako opcja oczywiście).
Mam nadzieje że da rade takie coś zrobić.
case
QUOTE(Lukas77)
Ja bym chciał żeby można było w oknie głównym chować ikonkę włączania statusów opisowych z Winampa, żeby było dostępne tylko sterowanie i ewentualnie ikonka włączania wizualizacji winampa

hmmm.. najlepsza byla by mozliwosc wyboru ikon, ktore maja byc wyswietlone .. :roll:
winthux
case chodzi o zmianę ikonek play, pause itp na inne np kolory czy likwidacja przycisków?
case
QUOTE(winthux)
case chodzi o zmianę ikonek play, pause itp na inne np kolory czy likwidacja przycisków?

nie, nie .. wyglad ikonek zalatwia kStyle, chodzi mi o mozliwosc wyboru, ktore z nich maja byc wyswietlane, a ktorych [niepotrzebnych danemu user'owi] ma nie byc na toolbarze ..
.nomis
No to teraz można przecież coś takiego zrobić... W ustawieniach, kPilot. Wybierasz te, które chcesz w głównym oknie i w oknie rozmowy.
case
QUOTE(.nomis)
No to teraz można przecież coś takiego zrobić... W ustawieniach, kPilot. Wybierasz te, które chcesz w głównym oknie i w oknie rozmowy.

damn! nie wiem po co sie oddzywalem - mam przeciez starsza wersje [w ktorej nie mozna wybierac jakie ikony maja byc wyswietlane], bo w aktualnej nic praktycznie nie dzialalo mi tak jak trzeba .. :? sorry za zamotke .. czekam na new version .. :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.