Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przycisk: wylacz dzwieki!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KV109
To naprawde jest makabra... W K nie ma mozliwosci regulowania glosnosci dzwiekow, a defaultowo sa one bardzo glosne w porownaniu z wiekszoscia mp3. Nie jestem przez to w stanie sluchac muzyki, bo co jakis czas przerywa mi ja halas z K. Zeby sobie spokojnie posluchac, musze wylaczyc wszystkie dzwieki, czyli wejsc do konfiguracji i odhaczyc te 5 haczykow. Ale jesli ktos, tak jak ja, ma osobne dzwieki dla kilku userow, to wylaczenie dzwiekow w K zmusza go do klikniecia ladnych 30 haczykow! Toz tak byc nie moze, przeciez wszystko rozwiazalby jeden przycisk - ewentualnie regulacja glosnosci.
KV109
No ale wlasnie tamten topic cos bez echa przeszedl... :/
case
QUOTE(KV109)
Toz tak byc nie moze [..]

"Toz to skandal!" .. rzeklbym nawet :wink: .. a serio, to popieram te opcje od dawna [bo dawno juz byla mowa na ten temat ..] :roll:
piotr.ek
Czy ktos robi liste ficzerow, ktore juz dawno zostaly uznane za niezbedne lub bardzo mile widziane przez zdecydowana wiekszosc, a mimo to jeszcze sie nie pojawily, przez co wyplywaja na forum ze stala czestotliwoscia? wink.gif Bo mi sie wydaje, ze jest ich co najmniej duzo. Osobiscie juz nie chce mi sie nawet wymyslac nowych bajerow/ulepszen/poprawek - czekam, az poprzednie znajda sie w programie tongue.gif

Ps. pytam, bo chcialbym looknac, co na takiej liscie sie znajduje, o czym sie pamieta, a co zostalo pominiete itp. (oczywiscie najchetniej zobaczyl takie cos od hao, hehe, co zreszta byloby najbardziej wiarygodne)
hao
Co nieco jest supporcie... Z resztą, wspomniany ficzer jest w nowym kSound, który wyjdzie jak skończę przygotowywać naszego pierwszego mirrora smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.