Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.jisp
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Sija
jezeli ktos ma ochote sie zajac standardem ikonek JISP to moze przyda mu sie informacja, jak rozkodowac ten szit.

plik *.jisp jest to nic innego, jak zip o strukturze:

kat okreslajacy nazwe stylu
:arrow: pliki graficzne - *.gif, *.jpg, *.png
:arrow: plik icondef.xml - odpowiednik pliku emots.txt w kIEv

imho najlepiej byloby to zaimplementowac w kIEv - obsluga tego jest banalna, a rezultaty wymierne :>
lhs
QUOTE(Sija)
imho najlepiej byloby to zaimplementowac w kIEv - obsluga tego jest banalna, a rezultaty wymierne :>

A o co ja pytałem dawno temu??

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1028&start=89
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sija)
imho najlepiej byloby to zaimplementowac w kIEv - obsluga tego jest banalna, a rezultaty wymierne :>

A o co ja pytałem dawno temu??

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1028&start=89


licza sie konkrety [znasz format, znasz mozliwosci], a nie jakies pierdu pierdu ;]
lhs
QUOTE(Sija)
licza sie konkrety [znasz format, znasz mozliwosci], a nie jakies pierdu pierdu ;]

Podrzuć jakiś zestaw .jisp, który się ci podoba - jutro (albo jeszcze dzisiaj) dostaniesz go w formacie kompatybilnym z Konnektem (i z GG przy okazji).
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sija)
licza sie konkrety [znasz format, znasz mozliwosci], a nie jakies pierdu pierdu ;]

Podrzuć jakiś zestaw .jisp, który się ci podoba - jutro (albo jeszcze dzisiaj) dostaniesz go w formacie kompatybilnym z Konnektem (i z GG przy okazji).


laugh.gif chyba mnie nie zrozumiales... taki zestaw moge sobie sam zrobic, tylko, ze wydaje mi sie, ze to nie o to chodzi [chyba, ze chcesz zalozyc punkt uslugowy tongue.gif]

poza tym widac, jak dokladnie czytasz posty - plik z przykladowym zestawem jest w zalaczniku pierwszego posta
lhs
QUOTE(Sija)
wydaje mi sie, ze to nie o to chodzi [chyba, ze chcesz zalozyc punkt uslugowy ]

No właśnie... Niestety nix nie wyraził chęci zajęcia się tym formatem (bo to chyba on jest autorem kIEview)...

QUOTE(Sija)
poza tym widac, jak dokladnie czytasz posty - plik z przykladowym zestawem jest w zalaczniku pierwszego posta

Posty czytam nie tylko dokładnie, ale w dodatku MYŚLĘ podczas czytania - zestaw z Invision Board jest już w naszym Katalogu, więc po co go powielać - sztuka dla sztuki??
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sija)
wydaje mi sie, ze to nie o to chodzi [chyba, ze chcesz zalozyc punkt uslugowy ]

No właśnie... Niestety nix nie wyraził chęci zajęcia się tym formatem (bo to chyba on jest autorem kIEview)...

QUOTE(Sija)
poza tym widac, jak dokladnie czytasz posty - plik z przykladowym zestawem jest w zalaczniku pierwszego posta

Posty czytam nie tylko dokładnie, ale w dodatku MYŚLĘ podczas czytania - zestaw z Invision Board jest już w naszym Katalogu, więc po co go powielać - sztuka dla sztuki??


mysle, ze czas, zeby na ten temat wypowiedzial sie nix, bo nie ma sensu dalej bic piany...
lhs
W ramach Punktu Usługowego - dwa nowe nieduże zestawy emotikonek (przerobione .jisp'y) czekają na akceptację do Katalogu.

EDIT: Oooo!! Jeden już jest!!
EDIT: WOW!! Są już oba!!
nix
lhs mam do Ciebie pytanie... ile masz lat? ciekawy jestem bo jeszcze sie czytac nie nauczyles... albo myslec... sam juz nie wiem co gorsze...

a teraz dlaczego tak "nieladnie" sie zwracam do mr. "lhs"... bo napada na Sije bez powodu... zestaw Invision B. w formacie jisp dostarczony przez Sije zostal zamieszczony w celach przykladowych - jako przyklad tego formatu... to tyle chcialem powiedziec wink.gif

lhs kolejny raz gratuluje...
lhs
No comments...
shw
heh - zrobilem sobie do mojego systemiku jednego w php obsluge emotikonek z jisp kiedys smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.