Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skroty klawiszowe
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KV109
Czy jest gdzies lista skrotow klawiszowych do K? Jesli nie ma, to proponuje, zeby zrobic :]
lhs
Dobry pomysł na kolejnego helpa!!
KV109
Tylko ze ja ich nie znam sad.gif Dlatego sie pytam, czy gdzies sa smile.gif
Takie pierdolki to ja chetnie porobie, tylko jak ktos sie podzieli swoja wiedza ze mna...
lhs
Nie patrz na mnie - to nie moja działka!! biggrin.gif
KV109
Ok, nie patrze <zakryty wzrok> wink.gif
Olórin
K sam nie ma skrótów klawiszowych, no może ESC, Shift+Zamknij okno rozmowy i enter na liście kontaktów. Możesz sobie wrzucić k.Lawę i tam wszystko ładnie skonfigurować smile.gif

EDIT: KV109 - a może by tak przygotować jakiś "standardowy" zestaw skrótów do k.Lawy? Bo narazie w paczce daje pusty smile.gif
KV109 - slyszales moze o k.lawa ? jesli nie to do dzialu 7 pienter nizej.
Olórin lolq to ja to mialem napisac biggrin.gif tylko ty napisales minute wczesniej :-)
KV109
Hm, Olórin, niezly pomysl w sumie... Zabiore sie za to, tylko chyba ciezko bedzie mi trafic w jakies uniwersalne ustawienie, ktore ludziom sie spodoba... ale zobaczymy.
KV109
Arctic -> jak sie dowiedzialem o zamykaniu okienka z shiftem, to pomyslalem, czy nie ma wiecej takich mykow i o to mi chodzilo. K.Lawe znam i uzywam :]
KV109
Hmm, mam juz to, co na pewno powinno byc. Zastanawiam sie tylko, jak Wam udstp moja konfiguracje do testowania...
Olórin
Zglos sie do mnie na gg to ci powiem smile.gif

Może wypisujcie jakie skróty w takim konfigu widzicie ? Napewno muszą być do formatowania w kieview w oknie rozmowy!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.