Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: odświeżanie listy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Dlaczego nie odświeża mi listy kontaktów? Kiedy ktoś robi się niedostępny, to prawidłowo powina się pojawić ikonka niedostępności ze znakiem zapytania, a po 20 minutach znak pytajnik powinien zniknąć. A u mnie nie znika w ogóle. Kontakty niedostępne dłużej niż 20 minut znikają dopiero po włączeniu i wyłączeniu menu opcji.
k!dman
potwierdzam. ten problem byl omawiany wiele razy, ale niestety dalej istnieje:(
zeby odswiezyc liste trzeba (przynajmniej u mnie) wejsc do opcji i dac "zastosuj" albo rozlaczyc sie na chwile jabberem (nie wiem jak inne sieci - nie sprawdzalem)
.nomis
U mnie wystarczy ewjść w opcje i OK :] . Tylko 2 razy klikam LPM, bo mam ustawione żeby kursor przenosił się od rau a domyslną pozycję, wiec nie jest AŻ TAK atrasznie. Ale i tak jest źle, wcześniej było tak, że tylko klikałem 2 razy na filtrowanie albo zmieniałem grupę i po krzyku. Coś dziwnego się dzieje...
Teraz nic nie musze robić - ani w opcje, ani filtrowanie. Same znikają smile.gif Dziwne.....

***
Ale nie, to ma chyba jednak związek z Jabberem, bo akurat nie chce mi się połączyć :] . Więc wszystko w normie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.