Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kSound 1.2.1.0
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
klon
kSound 1.2.1.0
Czy opcja "Wycisz wszystkie dźwięki" w ustawieniach ma spelniac role pokazania/urywania ikonki "wycisz" w oknie konnekta? Bo jesli tak to nie dziala to najlepiej. Po odznaczeniu ptaszka i ponownym wejsciu do ustawien wciaz mam ta opcje zaznaczona :?
lhs
WOW!! Dobra robota!! Przynajmniej przycisk działa, jak powinien!!
klon
widze ze blad juz w nowej wersji naprawiony. Jestem pelen podziwu. Tak trzymac smile.gif
Davka
Czy i jak mozna ustawić kolejnośc ikonek w głownym oknie ?
Chciałbym ikonke kSound mieć na samym końcu a mam w środku.
Ustawienie kolejności wtyczek nie pomaga.

A tak w ogóle to dzięki za ta opcje (prosiłem o nią kiedyś ,kiedyś dawno) :-)
Puma
Wypas 8) Czekałem na to kiedy będzie możliwość wyłączenia dźwięków, świetna robota smile.gif
Zakrn
Nie wiem do końca, ale to chyba ksound powoduje mi błąd:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x7C0024B9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0xe4 , 0x5741e38)(30B) [Sound Events->CORE]

Stack trace:
.000024B9 strlen+0x00000026 [MSVCR70_7.0.9466.0]


Dzieje się to, kiedy chcę użyc funkcji whois z kdodatków. Mógłby ktoś wyrazić swoje zdanie?
Versago
QUOTE(Zakrn)
Nie wiem do końca, ale to chyba ksound powoduje mi błąd:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x7C0024B9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0xe4 , 0x5741e38)(30B) [Sound Events->CORE]

Stack trace:
.000024B9 strlen+0x00000026 [MSVCR70_7.0.9466.0]


Dzieje się to, kiedy chcę użyc funkcji whois z kdodatków. Mógłby ktoś wyrazić swoje zdanie?


U mnie dokladnie tak samo sie wyklada.
hao
Nie widzę związku między WhoIS w dodatkach a wtyczką kSound, więc najpewniej coś w dodatkach...
Olórin
hao - związek jest taki że wysyłam MT_SERVEREVENT (czy jakos tak), a kSound reaguje dzwiękiem na taką wiadomość smile.gif
hao
hmmmm smile.gif
arkadyjczyk
Coś u mnie z tą ikonką wycisz jest nie tak. Po kliknięciu zamiast ikonki mam ptaszka a chyba powinna być inna ikonka. Przynajmniej na liście ikon są dwie różne. Włączona - wyłączona.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.