Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Popularyzacja konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
Mam taki maly pomysl. Moze by tak napisac do pclab.pl i do infojama.pl o Konnekcie? Wrzuca info na stronki, a ze duzo ludzi odwiedza te wortale, przybedzie nam nowych uzyszkodnikow biggrin.gif Co ty na to, hao ?
hao
OK, napisze smile.gif Jakie są jeszcze tego typu strony?
Loud3R
ja bym proponowal poczekac z tym az beda sms a moze i emoty
Ludzie nie rozumieja co to beta i sie zniecheca na poczatku.
Dobrze by bylo zeby z czasem pojawil sie instalator- na poczatku nawet niech to bedzie exe samorozpakowujace do katalogu konnekta.
Powinna byc zawsze rownolegle dostepna taka wersja z podstawowymi plugami nie sprawiajaca klopotu z zainstalowaniem a zawierajaca to co ma gg .
Wiekszosc ludzi moze miec klopot z wrzucanie dzwiekow itp
cRoMo
O tym tez pomyslalem, ale te serwisy sa raczej dla zaawansowanych w temacie ludzi. Moze poprosic o wyrazne zaznaczenie, ze w obecnej wersji jeszcze nie ma mozliwosci wysylania sms'ow, ale bedzie juz za niedlugo?

A jesli chodzi o inne serwisy, to pewnie ludzie z cdrinfo.pl (pomimo ze troche odbiega tematem) pomoga biggrin.gif

Jesli chodzi o instalator: tak, powinienes hao udostepniac dwie wersje, z instalatorem i bez, ale mysle, ze to dopiero od wersji final.
hao
W wersji final na bank będzie instalator... Ale do finala jeszcze hoho!

Konnekt finalny musi zawierać wszystko co było dla niego w planach, a lista jest cholernie długa i nie widać jej końca smile.gif)

Co do wysyłania info, potrzebuje dużo ludzi do testowania. W wysyłanych informacjach zaznaczam że program jest Beta... Poza tym, trzeba naciągnąć programistów na SDK biggrin.gif
cRoMo
Moze sprobuj jeszcze do newsroom.chip.pl. Popros takze, zeby zamiescili info o konnekcie w newsletterach wysylanych subskrybentom. Ponadto www.enter.pl, idg.pl (tam tez maja newslettery). No i do portalow (onet.pl, wp.pl, gazeta.pl), oni maja swoje dzialy poswiecone komputerom i internetowi. Moze sprobuj jeszcze do redakcji gazety, ale aby umiescili info w dodatku komputerowym do Gazety Wyborczej. Efekt murowany smile.gif
ZenOm
ja dodam jeszcze http://gadu-gadu.ath.cx/news
cRoMo
Racja racja biggrin.gif
najlepiej do www.weinfo.pl oni sie interesuja takimi rzeczami smile.gif
Matzec
Hao - skoro chcesz już teraz popularyzować Konnekta, to dlaczego nie zrobisz jakichś bannerów i buttonów? Mogłyby być na stronie "wsparcie".

PS. Sorki za odpowiedź w tak starym temacie, ale po co zakładać nowy, skoro jest odpowiedni? smile.gif
werw0e
QUOTE(Matzec)
Hao - skoro chcesz już teraz popularyzować Konnekta


W jakimś poście Hao napisał że nie zależy mu na ilości użytkowników tylko na jakości laugh.gif
shw
hao nigdy nie mowil, ze nie zalezy mu na ilosci userow, tylko ze przyjdzie na to czas, a ze teraz to jest mniej wazne, bo K to nadal beta!
to tak dla scislosci - a ja propaguje K'ya gdzie sie da wsrod znajomych (kilkoro wciagnelem juz smile.gif) a jak juz bedzie jakas ogolna akcja promowania finalnej wersji K'ya to hao wie, ze moze na mnie liczyc!
Matzec
OK, ale skoro informował różne strony nt. komputerów, to mógłby też zrobić bannerki do umieszczania na stronach użytkowników. Chyba, że od września zmienił zdanie i teraz już nie reklamuje wink.gif
shw
hehe - nie reklamowal on (o ile wiem), tylko loodziska stad, wiec zdania nie zmienil.
a ja tam wole, zeby zajol sie konnektem niz robieniem banerkow (od biedy masz ladny znaczek konnekta z napisem na stronie glownej - mozna uzyc jako button)
Marian
Jak juz będzie wtyczka do jabbera to możecie liczyć na wsparcie na stronach JabberPL.org oraz nawet na stronach Wirtualnej Polski!... no ale to juz jak bedzie ten wtykacz smile.gif
hao
Reklamowałem ja zawsze smile.gif A cóż.. ekhem... Torn przygotowuje banerki od wczoraj biggrin.gif
Flind
naj skuteczniejsze jest wymienianie sie informacja o konnekcie miedzyz najomymi ale co potymjjesli wiele osob jest zbyt leniwa by przeczytac dokumetacje i sie porostu głubi na stronie i nie wie co kiedy sciagac. a jak wyskoczy komunikat ze brakuje bibliotek dll to przewaznie sie to konczy kasacja tego programu z kompa bo jesli nie mozna czegos właczyc to poco to mmiec.
Matzec
Ja póki co Konnektem zainteresowałem jedną osobę wink.gif Wiem, że niezbyt spodoba się osobom z nie-XP...
Czekam na buttony, moja stronka ma niewiele odwiedzin, ale zawsze coś smile.gif
Flind
ja mam win 98 i mi sie konnekt na tym systemi tez bardzo podoba. o niebo lebiej niz GG bo według mnie w gadu-gadu w interfejsie jest za duzo roznego rodzaju pierdzielnikow takich jak roznego rodzaju przyciski lub zakąłdaeczki. W konnekcie tego nie mam bo jest tylko okonka ze statusem oraz 4 inne małe guziczki a całe okno zajmuje lista konntaktow gdzie w gadu-gadu na dodatek so jeszzcze nie potrzebnie roznego rodzaju obwodki i jest tego wszystkiego za duzo.
Lukas77
Udzielam się jeszcze na innym forum, więc myślę że mój podpis "www.stamina.eu.org/konnekt" z chęcią wymienię na bannerek smile.gif Czekam na ten bannerek i mam nadzieję, że mogę się do niego dopiąć.
case
heh

jak bedzie, to z checia wrzuce na rap4u smile.gif

...wiec czekamy
---------------------------
rap4u.prv.pl
Flind
ja sobie chetnie na "active desktop" umieszcze jakis baner by kazda osoba ktora siadzie mi na kompie zobaczyla go smile.gif
kox
Ja mam ustawiony status opisowy na "Konnekt" i ciągle ktoś mnie pyta czy przesiadłem się na Onet Konekt wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.