Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aktualna wersja przy aktualizacji?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Hmmm... daloby sie zrobić coś takiego, że przy wyborze komponentów do aktualizacji obok wersji dostępnej do aktualizacji będzie też podana wersja którą mamy obecnie zainstalowaną? Dosyć uciążliwe jest sprawdzanie tego w menu wtyczki...

Btw. czemu po wejściu na forum mam tylko forum propozycje zaznaczone jako zawierające posty nieprzeczytane, pomimo, że takie są też w innych kategoriach, co ujawnia się po wybraniu tychże?
lhs
QUOTE(Lwiczek)
Btw. czemu po wejściu na forum mam tylko forum propozycje zaznaczone jako zawierające posty nieprzeczytane, pomimo, że takie są też w innych kategoriach, co ujawnia się po wybraniu tychże?

Tego właśnie nie wie nikt... Kliknij sobie "Zobacz posty od ostatniej wizyty" - ta opcja działa bez zarzutu.
Lwiczek
Hmmm...
Inicjująca wiadomość w tym wątku była stworzona kiedy kończyłem czytać forum... jako że zobaczyłem, że jest odpowiedź to zerknąłem ponownie... znowu tylko pierwsza kategoria 'nieczytana'... za Twoją namowa użyłem opcji dot. postów od ostatniej wizyty... wyświetliło mi listę 112 wątków, z którcyh najwcześniejszy był z 29 kwietnia 2004...
IMHO też nie działa najlepiej :/
lhs
To teraz na głównej stronie Forum zjedź na dół strony i kliknij "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". Później wszystko powinno działać.
Lwiczek
a ja sie tyle tej opcji naszukałem... :/ slepy jestem i tyle [chociaz wydawalo mi sie, ze powinna byc tak gdzie jest dostep do najnowszych wiadomosci [analogicznie jak oznaczanie wszystkich wiadomosci w danym forum jako przeczytane]...
Dzieki - mam nadzieje, ze pomoze :)

Teraz proponuje wrocic do tematu poczatkowego ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.