Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 sprawy (blokowanie | k.lawa)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lucas_mcs
1. jezeli zablokuje kogos w konnekcie to musze miec go na liscie zeby wiedzial ze ejst zablokowany (odpowiednia ikonka na gg), jezeli wywale go z listy to u niego moj kontakt robi sie niedostepny, a to co on napisze do mnie juz nie dochodzi (czyli praktycznie to samo co olew.k - koles nie wie ze go zablokowałem), nie moza zrobic poprawki zeby to zachowywalo sie poprawnie, tzn ze jak kogos zablokuje i usune z listy to zeby on otym wiedział?

2. ustawilem sobei klawisz "NUM -" jako akcje 'pokaz/ukryj okno głowne', jak go wcisne to okienko mruga mi przez ułamek sekundy, a chcialbym zeby po nacisniecu zachowywalo sie tak zeby sie pojawialo i łapało focus na liście, wtedy literkami wybralbym kogos z kim chce pogadac i enterem wywołuje okienko rozmowy (a główne znika)

sory ze post przyał forme mojej osobistej zachcianki, ale jest poźno itak mi sie napisało smile.gif wydaje mi sei ze 1 pkt to blad, zle podajemy informacje innym, a 2 opcja sie przyda takze innym, jak to bedzie dzialao to juz mozna uzywac konnekta bez myszki. chyba ze to tylko mi niedziała.
pozdrawiam
Olórin
1. Potwierdzam!
2. to błąd w funkci pokaż/ukryj okno główne. Poprawię w nastepnej wersji
odludeq
co do uzywania konnekta bez myszki, to przydalby sie jeszcze jakis skrot klawiszowy do przesuwania okienek [jak jedno jest na drugim, to mi sie rozmowy mieszaja;)] - chyba, ze juz taki jest, a ja o tym nie wiem :>
ewentualnie jakas opcja, ktora drugie i kolejne okienka otwieralaby obok siebie [a nie w tym samym miejscu]
dulek000
QUOTE(odludeq)
co do uzywania konnekta bez myszki, to przydalby sie jeszcze jakis skrot klawiszowy do przesuwania okienek [jak jedno jest na drugim, to mi sie rozmowy mieszaja;)] - chyba, ze juz taki jest, a ja o tym nie wiem :>
ewentualnie jakas opcja, ktora drugie i kolejne okienka otwieralaby obok siebie [a nie w tym samym miejscu]


Tak, to by się przydało. Olorin napraw ten błąd z chowaniem i pokazywaniem okna bo jest to bardzo przydatna funkcja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.