Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: znika pasek formatowania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lucas_mcs
ostani zdarza sie to dosyc czesto, z kumpelm doszlismy ze pasek z ikonami znika gdy otworzy sie opcje, wybierze opcje k.lawy (klawiatura - ale nei wiem jak z innymi), no a potem anuluj, i ostatni okno traci pasek z ikonami.
kumpel musi tylko zamknac i otworzyc okno rozmowy
ja juz musze restartowac konnekta:( a potem te paski mi sie kszaczą, jeden na drugi nachodzi.
gilek
potwierdzam. kiedy wybierzę się w menu "klawiatura" i potem kliknij OK to znikają paski :\
.nomis
Potwierdzam. Niezaleznie od ustawien, pasek formatowania raz jest, raz nie. Mi to obojętne, bo go wyłączyłem w ogóle w oczekiwaniu na menu emotek, ale fakt jest faktem.
bakerss
tiaa tez tak mam czasami :]
balky
no ja tez tak czasami mam..strasznie to wkurza;)
nie tylko wy tak macie... u mnie nieraz ni z tad ni z owat znika jeden pasek [ odkreslanie, kolorwoanie, pogrobianie tekstu].
lucas_mcs
no niestety, jest to strasznie drażniące ;(
mozemy liczyc na poprawke w miare szybko? (jesli ktos w ogole wie dlaczego tak sie dzieje...)
nix
z tego co mi wiadomo to poprawienie tego Hao przeklada na nowa wersje UI i konekta 0.7
Olórin
QUOTE
z tego co mi wiadomo to poprawienie tego Hao przeklada na nowa wersje UI i konekta 0.7

Z tego co mi wiadomo to udało mi się to już poprawic:)
Aule
QUOTE(Olórin)
QUOTE
z tego co mi wiadomo to poprawienie tego Hao przeklada na nowa wersje UI i konekta 0.7

Z tego co mi wiadomo to udało mi się to już poprawic:)

To wypuść poprawioną wersję, a nie dla siebie trzymasz.
piotr.ek
QUOTE(pz16)
To wypuść poprawioną wersję, a nie dla siebie trzymasz.

Spokojnie, zeby sie czasem nie okazalo, ze tym razem znika pasek przewiajania listy kontaktow albo czesc okna sluzaca do wpisywania wiadomosci... laugh.gif
lhs
Czy ktoś robi coś w sprawie znikającego paska?? Prawie pół roku minęło - i pasek jak znikał, tak znika...
case
QUOTE(lhs)
Czy ktoś robi coś w sprawie znikającego paska?? Prawie pół roku minęło - i pasek jak znikał, tak znika...

przeca nix majstruje nowego kijewia, wiec chyba trzeba poczekac.. noz/widelec i ten bug zniknie.. biggrin.gif
lhs
Coś mi się o uszy obiło, że to nie kIEview-a sprawa...
Olórin
W becie klawy od dawna nie ma już tego błędu!
lhs
Zarówno z kLawą jak i bez niej pasek znika...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.