Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Parę pytań
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Loco
Chcę jak najbardziej upodobnić Konnekta do GG.

-co zrobić, żeby statusy wyświetlały się na prawo od ksyw na liście kontaktów?

-co zrobić, żeby w oknie rozmowy wyświetlały się ikony z GG i żebym ja mógł wysyłać emoticony wybierając je z okna (jak w GG, oczywiście)? podobno ta opcja jest jeszcze niedostępna?

-jak ustawić K, żeby w okno rozmowy wyglądało tak (przykład):

Loco (18:22)
cześć, co słychać?
Loco (18:22)
chcę, żeby nad KAŻDĄ wiadomością była ksywa i godzina
Leszcz (18:23)
ja też bym chciał sad.gif


-jak mogę ustawić własny obrazek jako tło do listy kontaktów?

-jak zmieniać same ikonki przed ksywami z listy kontaktów? mam niby włączone te z GG, ale tak... nie do końca, bo obok "dostępnych" są czerwone słońca, a nie żółto-czerwone smile.gif
arkadyjczyk
To po co chcesz używać Konnekta :?: Wszystkie te funkcje masz w gg i lepiej przy nim zostań.
Arlathan
QUOTE(Loco)
-jak ustawić K, żeby w okno rozmowy wyglądało tak

masz wlaczone chyba grupowanie rozmow, sprobuj wylaczyc
.nomis
- Statusy? W sensie opisy? Taka opcja będzie w nowej wersji, ktora (miejmy nadzieję) ukaże się już niebawem :]

- Menu emotek jeszcze nie ma, a żeby mieć te same emotki, co w gg, musisz skopiować foldery 1 i 2 z folderu emots w gg do folderu emots w Konnekcie. Potem wchodzisz w ustawienia>kIEview i na dole zaznaczasz dwa okienka: 1 (nowe) i 2 (nowe). Jednocześnie wyłączasz okienko _default.

- Musisz wyłączyć grupowanie wiadomości. Ustawienia>kIEview>Grupowanie(na górze)

- w katalgu są różne style do Konnekta (kIEview, Style css). Pościągaj i posprawdzaj. Mozesz podmienić obrazek ze stylu, który ściągnąłeś na włąsny i wstawić go tym samym do okna. Żeby jednak w ogóle obrazek się pojawił zrób tak: Ustawienia>kIEview>Styl(pod grupowaniem) i włącz style css. Teraz wybierz styl, który ściągnąłeś.

- w GG nie bło żadnych czerwono-żółtych... Ikony są identyczne jak w gg... Chyba, że mówisz o stylu 3D. W katalogu na tej stronie są różne style emotikon. Poszukaj. Osobiście polecam ArkCrystal wink.gif . Chociaż nie bardzo on podobny do ikon z GG, ale jest bardzo bardzo ładny smile.gif

***(edit)

Snoby! Jak ktoś ma problem i grzecznie go zgłasza, to się mu pomaga, do tego służy ten pokój.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.