Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nadgorliwa pogoda
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Zakrn
Mam mały problem - mianowicie kontakt pogoda.chrome.pl/registered zaciął się na prośbie o autoryzację. Cały czas miga mi ikonką, ale nie mogę jej autoryzować (nic nie wyskakuje). Nic nie pomaga - restart k, kompa, usuwanie kontaktów, wyrejestrowanie.... Ktoś wie z czy to problem k, czy chrome?
arkadyjczyk
Nie wiem czy nie jest to wina kIEview. Miałem dzisiaj po najnoweszej aktualce też coś takiego. Przychodziła jakaś wiadomość, ikonka jak przy prosbie o autoryzacje i nic. Można było sobie w nią klikać i klikać. Za to w kolejce było coś, że kIEview nie może odczytać tej wiadomości. No i dało się ją w kolejce usunąć.
lhs
Właśnie się mi to samo stało - w kolejce miałem napisane:

QUOTE(Kolejka/Wszystkie)
kIEview: Nie potrafię wyświetlić otrzymanej wiadomości

arkadyjczyk - dzięki za rozwiązanie.
lhs
Zrobiłem małe śledztwo - i problem jest chyba, niestety, bardziej poważny.

1. Uruchomiłem JAJCa na drugim moim koncie;
2. w Konnekcie usunąłem kontakt jajcowy, w JAJCu usunąłem kontakt konnektowy;
3. w JAJCu dodałem sobie do listy kontakt konnektowy i wysłałem mu prośbę o autoryzację;
4. w Konnekcie zaczęła migać ikonka "Odbierz prośbę o autoryzację";
5. ikonka się "zawiesiła".

EDIT: Śledztwa ciąg dalszy - i winny się znalazł. Po wyłączeniu k.Board'a wszystko wraca do normy.
Zakrn
No dobra - ale czemu nikt w tym kierunku nic nie robi?
Hao, nix?
nix
rozwiazanie jest gotowe od jakiegos czasu ale czekam z publikacja na nowe ikonki od Torna smile.gif
Zakrn
Ok. Przyjąłem do wiadomości. Już więcej nie będę się narzucać. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.