Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: theme.xml i inne pytanko:)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MihAoo3k
mam pytanie odnosnie theme.xml: w ustawieniach czcionek wszystko podaje sie jako ID( gdzie moge znalesc informacje ktory numerek za co odpowiada?)
i drugie pytanie dotyczy tla w oknie rozmowy: mam w tle ustawiony obrazek i podczas wlaczania konnekta i po rozpoczeciu rozmowy czasem tlo sie wczytuje a czasem nie :cry: od czego to jest zalezne?..wszystko w pliku css jest ustawione...wczesniej to dzialalo normalnie a teras juz nie dziala:(
lhs
1. Ustaw sobie poszczególne czcionki w Konfiguracja | Interfejs | Wygląd - tak, żeby każda miała inny np kolor;
2. zapisz zestaw (Konfiguracja | Wtyczki | k.Style ---> Zapisz aktualne czcionki i kolory jako schemat);
3. przebadaj zapisanego .xml'a.
MihAoo3k
No ok-jakos sobie na upartego poradze z tym xmlem a co z drugim pytaniem?..dlaczego mi te obrazki znikaja z tla?..tzn raz znika a raz nie?...
w czym jest problem i gdzie?
arkadyjczyk
Generalny to w opcji szukaj. Taki przycisk z lupką w nagłówku forum.
.nomis
Co do tego drugiego, to już niestety nie zależy od ustawień... To po prostu jakiś bug i tyle. Trzeba liczyć, że w nowej wersji będzie to poprawione. Dlatego łasnie mam te dtyle css wyłączone, bo denerowowało mnie, że raz się wczytują, a raz nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.