Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakladki, statusy, znikanie okna
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
riĐĐle
Przesiadlem sie dzisiaj z GG na Konnekta. Nie jest to jakies specjalne wydarzenie, bo zmienialem komunikator z GG na inny juz z 10 razy. Ale tym razem nie wroce do gg, bo widze, ze konnekt jest naprawde profesjonalny i oferuje mi to czego chce.

Mam jednak pare pytan, sugesti...

1. Bardzo mi brakuje zakladek kategorii w liscie kontaktow... wierzcie czy nie, ale posiadajac liste na 290 osob dostaje oczoplasu
2. Potrzebuje widziec status opisowy pod nazwa kontaktu... mam wielu przyjaciol i czasem tak sie z nimi komunikuje
3. Czemu okienko znika gdy zrobie OnMouseOut z formy?
4. Czy da sie wlaczyc okienko informujace o wiadomosci zamiast tylko ikonki?

Co do pytania 2 chyba powiecie, ze w nowej wersji bedzie, ja zapytam, kiedy ta wersja bedzie :D

Pozdrawiam :)

edit:

jeszcze jedno - na winxp nie moge przesunac okna w dowolne miejsce na pulpicie ani zmniejszyc wysokosci - lecz szerokosc da rade.
Olórin
1. Na pasku narzędzi kliknij 2 ikonkę (strzałke przy niej, a tam daj grupy)
2. Narazie nie da się tego zrobić
3. Konfig->interfejs->Okno główne->Ukrywaj po (s)->0
4. Zapraszam do opcji knotify
5. wyłącz Konfig->Interfejs->Dokowanie
riĐĐle
QUOTE(Olórin)
1. Na pasku narzędzi kliknij 2 ikonkę (strzałke przy niej, a tam daj grupy)
2. Narazie nie da się tego zrobić
3.  Konfig->interfejs->Okno główne->Ukrywaj po (s)->0
4. Zapraszam do opcji knotify
5. wyłącz Konfig->Interfejs->Dokowanie


1, 4, 5 Działa, z 3 to nie chodzi o to (nie wiem czemu, ale miałem 0 i znikało..) - po prostu wyłączyłem w Dokowaniu "Ukrywaj Okno Gdy jest Nieaktywne". A z 2 ... cóż.. tak myślałem. A kiedy się da? Czy jest to w TODO ?

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jestem coraz bliżej zaakaceptowania konnekta. :D - muszę się teraz zagłębić w style (chyba ze da sie prosciej), żeby dostosować kolorystycznie programik do GG (wybaczcie... używałem go bardzo długo)
Olórin
QUOTE(riĐĐle)
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jestem coraz bliżej zaakaceptowania konnekta. biggrin.gif - muszę się teraz zagłębić w style (chyba ze da sie prosciej), żeby dostosować kolorystycznie programik do GG (wybaczcie... używałem go bardzo długo)

Jak coś zrobisz to podziel się tym z nami smile.gif)

Odnośnie 2, to oczywiście ze jest w todo smile.gif)
riĐĐle
Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli można...

Jak dodać siebie do kontaktów i żeby było widać status i status opisowy? W GG mogłem tongue.gif :roll: :twisted:
Olórin
Nie da się smile.gif
Zakrn
Ja, jeśli chcę poznać swój opis, to klikam prawym przyciskiem na ikonę w tray'u... smile.gif
dulek000
A ja robię siebie w k.lanie.
riĐĐle
QUOTE(dulek000)
A ja robię siebie w k.lanie.


Super, możesz podać jak to robisz? Albo chociaż linka do wyjaśnienia, bo coś mi się nie udaje współpracować z tym pluginem.
m4t3k
QUOTE(Olórin)
1. Na pasku narzędzi kliknij 2 ikonkę (strzałke przy niej, a tam daj grupy)

Taaa, gdyby jeszcze poprawnie importowało grupy :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.