Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Generator menu emotek
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
arkadyjczyk
Jest to pierwsza wersja, więc może nie działać u każdego. Źle wyświetla emotki zdefiniowane w formie wyrażenia regularnego i raczej tego nie poprawię. Mogą być problemy z linkami do obrazków emotek i przez to nie wyświetlą się one w okienku (to pewnie kiedyś poprawię). O innych ustarkach nie wiem na razie biggrin.gif
A tu tymczasowy link
kox
Nie działa zbytnio na Operze. Niby stronka się generuje ale pojawiają się obrazki.
bakerss
Na mozilli nie działa :] nie kopjuje sie i nie da sie wklejić :/ na IE śmiga smile.gif
arkadyjczyk
Na razie jest to do jedynej słusznej przeglądarki, niestety. Jak ktoś zna pomysł jak zrobić kopiowanie do schowka w innych przeglądarkach to poproszę o info.
Lukas77
A mi na IE też nie działa, podaję ścieżke do emots.txt i dostaje komunikat: 'Wystapił bład przy kopiowaniu pliku. Zła nazwa pliku'
nix
niezly pomysl smile.gif

przydalo by sie zebys zmienial preg pattern w napis ktory odpowiada pregowi smile.gif
arkadyjczyk
Nix, chodzi ci o te emotki co jest tylko sam patern?? Nie mam pojęcia jak to zrobić , a właściwie mam tylko ja tych pregów nie cierpię. Możnaby zrobić tablicę z podstawowymi emotkami i sprawdzać, który pasuje do paternu i taki wtedy wstawiać.
Jak ktoś nie zauważył to po najechaniu na emotkę pojawia się jej wywołanie.
Był mały problem ze ścieżką do emotek i nie zawsze się wyświetlały, teraz powinno być OK.
Chyba będzie działać tylko pod IE, przynajmniej kopiowanie do schowka po kliknięciu, bo tylko IE obsługuje "document.execCommand('Copy')", a nie znam innego patentu jak to zrobić.
MarekGda
Super, naprawde bardzo dobrze działa na IE smile.gif
Lukas77: Wczytaj plik emots.txt z katalogu w którym przechowujesz emotki smile.gif
Pozdrawiam
SkkF
U mnie działa smile.gif
Przydała by się jeszcze wtyczka do konnekta aby z okienka rozmowy można było wybierać emotkę. (tak jak w gg, czy phpbb, klikasz na obrazek i wstawia kod np. <lol>) smile.gif
piotr.ek
QUOTE(SkkF)
U mnie działa smile.gif
Przydała by się jeszcze wtyczka do konnekta aby z okienka rozmowy można było wybierać emotkę. (tak jak w gg, czy phpbb, klikasz na obrazek i wstawia kod np. <lol>)  smile.gif

Heh, nie rozpedzajmy sie za bardzo! Wtyczka, ktora obsluguje emoty juz jest i to w niej powinna znalezc sie funkcja ich wyboru. Omawiane tutaj rozwiazanie jest jedynie chwilowe i z pewnoscia do wygodnych nie nalezy... Wiadomo, na co czekaja wszyscy tongue.gif
arkadyjczyk
Do Konnekta jest to rozwiazanie tymczasowe, ale dla oryginalnego GG to chyba zbawienie biggrin.gif , bo ja nie wiem jak tam dodać inne emotki do menu.
lhs
QUOTE(arkadyjczyk)
bo ja nie wiem jak tam dodać inne emotki do menu

W oryginalnym GG?? Dodajesz nowy katalog do katalogu emots - ważne, żeby były ponumerowane po kolei (1, 2, [...]) - i to wszystko.
arkadyjczyk
:oops: a ja miałem 1a i nie widział.
Olórin
Wiecie co....ttylko żeby nix nie stracił motywacji do robienia właściwego menu .... :evil:
nix
QUOTE(Olórin)
Wiecie co....ttylko żeby nix nie stracił motywacji do robienia właściwego menu .... :evil:
nix nie ma motywacji do zrobienia menu emot - a ten temat zwieksza motywacje w tym kierunku... ale calkowity brak czasu nie pozwala nic zrobic
arkadyjczyk
Nowa wersja (link na początku) działa już z innymi przeglądarkami niż IE. Jedynym minusem jest to, że po kliknięciu trzeba zrobić CTRL+C. W IE zostaje bez zmian.

Edit: Dodatkowo za namową Pz16 zmieniłem okienko z kodem wygenerowanej strony na przycisk z możliwością zapisania na dysku.
arkadyjczyk
Kolejna (i chyba ostatnia) wersja generatora. Nawet nie spodziewałem się, że uda mi się napisać obsługę emotków zapisanych jako wyrażenia regularne. Raczej nie obsłuży wszystkich, bo nie ma wprowadzonych do skryptu wszystkich wzorców, ale te podstawowe to tak.
jareq
Ten generator jest super biggrin.gif heh naprawde mi sie przydal i ułatwił zycie zwlaszcza ze nie ma jeszcze menu emotikon w oknie rozmowy :evil: :wink:
angel_one
arkadyjczyk, zrobiles bardzo dobra sprawe z generatorem. Szczerze mowiac, to chyba pominalbym go gdybym nie szukal innych informacji na forum wink.gif Tak jakos wpadlo.
Rozwiazanie posrednie (mam nadzieje, ze nie wieczne...), ale od razu ulatowa to zycie laugh.gif Te drobiazgi naprawde ciesza.
arkadyjczyk
Starałem się. Kumpela ciągle mi narzekała na brak menu emotek, a sam ją namówiłem na Konnekta biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.