Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konnekt , linux , historia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Co jakiś czas bawie sie linux'em i wówczas oczywiście prowadze rozmowy w nim, co powoduje że je trace. W związku z tym taka propozycja. Może jakiś programik który by zamieniał historie z gnu gadu (gg2, czytal to co jest zapisywane w pliku) na historie konnekta.
gilek
QUOTE(Bora)
Co jakiś czas bawie sie linux'em i wówczas oczywiście prowadze rozmowy w nim, co powoduje że je trace. W związku z tym taka propozycja. Może jakiś programik który by zamieniał historie z gnu gadu (gg2, czytal to co jest zapisywane w pliku) na historie konnekta.

heh... nie ma jeszcze impotowania archiwum gadu gadu a ty już byś chciał importowanie gnu gadu tongue.gif
Bora
a co za problem pracowac nad oboma na raz??
mechanizm zaisywania do konnekta i tak musi być ten sam.
Zmienia sie tylko sposób czytania z pliku. Można t rozwiązać na modułach i będzie mniej pracy przy obu.
2230093
Podepne się tu bo temat mi się podoba ;] A ja bym prosił o opcje jak w kadu, gdy odpala sie okno rozmowy w nim już kwitnie kawałek historii (określony w opcjach np z ostatnich 10h). DObre było by to bo czesto klikam z kilkoma osobami, potem musze zrobić reset naprzykład i aby wrócić do wątku musze zagladać do historii a tak bym otworzył okienko a tam już by to było. Ci co używają czasem Kadu to wiedzą co nie 8)
2230093
Podepne się tu bo temat mi się podoba ;] A ja bym prosił o opcje jak w kadu, gdy odpala sie okno rozmowy w nim już kwitnie kawałek historii (określony w opcjach np z ostatnich 10h). DObre było by to bo czesto klikam z kilkoma osobami, potem musze zrobić reset naprzykład i aby wrócić do wątku musze zagladać do historii a tak bym otworzył okienko a tam już by to było. Ci co używają czasem Kadu to wiedzą co nie 8)
2230093
ups to wina padajacego neta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.