Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy (opisy) pd kontaktem jak na gg i tlenie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
badyl
sad.gif program jak dla mnie najlepszy jes\dynie brakuje mi opisow pod i nie wiem czemu nie mam listy emonow (ktore dzialaja alepokazuje ze lista nie jest aktywna) czy bedzie kiedys takie cos jak opisy pod ??
.nomis
Lista ci nie działa nie dlatego, że nie jest aktywna, tylko dlatego, że jej jeszcze nie ma smile.gif . Będzie w nowej wersji 0.7, którą Hao nam od jakiegoś już czasu gotuje, tak samo jak będa opisy pod statusami. Co do opisów to na razie możesz zadowolić się substytutem, czyli TIPem zadokowanym w belce. Wtedy chmurka zamiast pokazyważ się po najechaniu myszą na kotntakt, będzie pokazywać się po kliknięciu nań.
Ustawienia>Lista kontaktów>Tip-Zadokowany na belce
arkadyjczyk
A może zrobi ktoś przyklejony wątek i zbierze propozycje które już były, żeby każdy początkujący nie pisał pierwszego posta w stylu "Kiedy będzie menu emotek i opisy pod kontaktami", bo to już nudne się staje.
.nomis
No nudne, ale nikomu nie chce się szukać... Wiem to po sobie, ja zawsze walę albo nowy temat albo piszę posta w jakimś innym jak mam jakieś pytanie/problem. Można przykleić jeden duży temat z info dla nowych userów, ale napewno nie wszyscy by tam zaglądali, a pisaliby nowe tematy... Chociaż pomysł w sumie niegłupi wink.gif
arkadyjczyk
Ale wtedy łatwo będzie odpowiadać na takie posty. Link do tematu i post do kosza. Autor postu znajdzie odpowiedź, a inni nie będą musieli tego czytać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.