Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kilka pytan poczatkujacego
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
kombizenon
1. niby wtyczka kIEview (jest zaznaczona) sie uruchamia ale nie moge ustawic sobie skory, w opcjach jej nie ma (jak ustawic tlo dla kazdej z wiadomosci w oknie rozmowy?)
2. jak ustawic K.Notify azeby wyskakiwal status tlyko o polaczeniu sie uzytkownika z gg, a nie o orzlaczeniu, zmianie z dostepny na zaraz wracam itd
3. jak ustawic zeby kontakty niedostepne/niewidoczne byly sortowane alfabetycznie a nie tak ze najpierw mam niewidoczne (jest to pewnie spowodowane tym ze maja ustawiony status) a pozniej niedostepne
4. jak wylaczyc mruganie ikonki o tym ze jest ktos dostepny kliknieciem, lub calkowite jej wylaczenie
5. jak wylaczyc mruganie ikonki o przyjsciu wiadomosci od uzytkownika z ktorym rozmawiam i okno do rozmowy z nim jest wlaczone
6. mam ustawione w opcjach zeby po wlaczeniu status starowy GG byl niewidoczny a w rzeczywistosci jest niedostepny - nie laczy sie
dulek000
1: W konnekcie nie ma skórek! Tło dla wiadomości możesz ustawić zmnieniając jakiś styl kIEview.
2: Nie jestem pewny, czy taka opcja jest...pokombinuj z ustawieniami K.notify.
3: To nie jest spowodowane tym, że mają opis! Znak ? oznacza, że kontakt był aktywny w ostatnim czasie! Aby to wyłączyć odznacz: Sortuj i pokazuj ikonkę aktywności. Znajduje się ona w interfejs>lista kontaktów.
4: Chyba nie ma takiej opcji...
5: Odznacz Informuj o wiadomości w tray'u dopóki jej nie przeczytam. (interfejs>wiadomość).
6: Połączenie>Łącz automatycznie.

Ps. Następnym razem używaj WYSZUKIWARKI i FAQ.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.