Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.Away - odpisuje na kazdy mesg od razu...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KV109
...mimo ze mam wlaczone 3600s. Wczesniej dzialalo - nagle przestalo. Dlaczego? ;(
dulek000
Miałem coś podobnego...wyłącz "włączaj awaya przy uruchomionej aplikacji pełnoekranowej...to chyba nie działa najlepiej.
Sija
QUOTE(dulek000)
Miałem coś podobnego...wyłącz \"włączaj awaya przy uruchomionej aplikacji pełnoekranowej...to chyba nie działa najlepiej.


wlasnie sie zastanawiam, czy wogole tej opcji nie wywalic, bo dziala kiepsko...
KV109
Mam ja wylaczona od zawsze... probowalem, nie dziala dalej :/
case
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
Miałem coś podobnego...wyłącz \"włączaj awaya przy uruchomionej aplikacji pełnoekranowej...to chyba nie działa najlepiej.

wlasnie sie zastanawiam, czy wogole tej opcji nie wywalic, bo dziala kiepsko...

:cry: :cry: NIE WOLNO CI TEGO ZRBIC! bo zawolam mame .. sad.gif :wink:

dla mnie to jedna z wazniejszych funkcji, bo bez niej k.Away zasypuje ludzi wiadomosciami i przez to sa tylko spiecia, a tak to jedna wiadomosc i spokoj .. ewentualnie Sija zamien te opcje na "wyslij odpowiedz do kontaktu tylko raz", ale ja i tak wolalbym tak jak jest .. :cry:
KV109
QUOTE(case)
ewentualnie Sija zamien te opcje na \"wyslij odpowiedz do kontaktu tylko raz\"


Byloby super!
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(Sija)
QUOTE(dulek000)
Miałem coś podobnego...wyłącz \"włączaj awaya przy uruchomionej aplikacji pełnoekranowej...to chyba nie działa najlepiej.

wlasnie sie zastanawiam, czy wogole tej opcji nie wywalic, bo dziala kiepsko...

:cry: :cry: NIE WOLNO CI TEGO ZRBIC! bo zawolam mame .. sad.gif :wink:

dla mnie to jedna z wazniejszych funkcji, bo bez niej k.Away zasypuje ludzi wiadomosciami i przez to sa tylko spiecia, a tak to jedna wiadomosc i spokoj .. ewentualnie Sija zamien te opcje na "wyslij odpowiedz do kontaktu tylko raz", ale ja i tak wolalbym tak jak jest .. :cry:


spokojnie, mialem na mysli opcje "wlaczaj away'a przy otwartej aplikacji pelno-ekranowej" :>
case
QUOTE(Sija)
spokojnie, mialem na mysli opcje \"wlaczaj away'a przy otwartej aplikacji pelno-ekranowej\" :>

<ocieranie potu z czola> .. :twisted:
.nomis
nom, ta opcja działa cienko, bo za każdym razem, kiedy włącza mi isę wygaszacz, włacza się też kAway. Tzn. włączało, bo już wyłączyłem tą opcję... :]
Sija
QUOTE(.nomis)
nom, ta opcja działa cienko, bo za każdym razem, kiedy włącza mi isę wygaszacz, włacza się też kAway. Tzn. włączało, bo już wyłączyłem tą opcję... :]


akurat to jest logiczne, bo wygaszacz to niewatpliwie aplikacja pelno-ekranowa...
KV109
Ja bym wolal, zeby dobrze dzialalo 3600 sekundowe opoznienie mimo wszystko ;(
Sija
QUOTE(KV109)
Ja bym wolal, zeby dobrze dzialalo 3600 sekundowe opoznienie mimo wszystko ;(


u mnie jest wszystko ok
KV109
No to dla innych od razu rozwiazanie:
z Sija udalo nam sie ustalic, ze 'gryzly' sie Dzielnik i k.Away, po odinstalowaniu Dzielnika [ktory i tak nie dzialal :/] wszystko bylo juz ok.
Zakrn
A zauważył ktoś, że kiedy uruchamia się menu start, to też wysyla wiadomość o full-screen mode?
Sija
QUOTE(Zakrn)
A zauważył ktoś, że kiedy uruchamia się menu start, to też wysyla wiadomość o full-screen mode?


to niestety niedoskonalosc f-cji wykrywajacej FullScreena...
Bora
full screena mam wyłaczonego podobnie jak synchgronizaje z auto-away'em i raz i sie zdarzyło gdy oglądałemm film to wysyłało cały czas serie odpowiedzi.
Aule
QUOTE(KV109)
No to dla innych od razu rozwiazanie:
z Sija udalo nam sie ustalic, ze 'gryzly' sie Dzielnik i k.Away, po odinstalowaniu Dzielnika [ktory i tak nie dzialal :/] wszystko bylo juz ok.

Te a co ci w nim nie działa?? Bo to co on ma robić, czyli dzielenie wiadomości w gg, mi działa.
KV109
Jesli rozumiem, ze ma on dzialac tak, ze przy wyslaniu mesga 3000-znakowego powinien podzielic mi go na 2 np, to nie dziala, po prostu tego nie robi, wysyla tylko pierwsze 1800 znakow i tyle.
Aule
:? A masz nową wersję? Mi działa dobrze. Jezeli ma wysłać wiadomośc która ma 4000 znaków, to wysyła 2 po 1800 i jedną 400.
KV109
Wlasnie sprawdzilem to jeszcze raz dokladnie - i teraz dziala. Niestety, nie moge go uzywac, bo i tak gryzie sie z k.Away :/
gilek
KV109 to coś u ciebie jest nietak. właśnie przed chwilą sprawdziłem i wszystko działa jak należy tongue.gif
.nomis
Tak, ja mam dzielniK i kAway i nie kłócą się ze sobą... Przeinstaluj obydwie wtyczki może smile.gif
KV109
A u mnie nie dziala ;( Tez mi jest przykro sad.gif 396402584730958472395803 razy sprawdzalem.
zenq
na liscie wtyczek wystarczy przesunac DzielniK ponad k.Awaya i dziala jak nalerzy. Kiedy DzielniK jest ponizej to w kAwayu nie dziala 'nie odpowiadac przez iles tam sekund"...

Widac DzielniK lubi sie wywyższać biggrin.gif
Sad
To bardzo nieladnie ze strony Dzielnika. Trzeba znalezc Pz16 i.. ;P.. forum Konnekta przyjdzie po Ciebie tongue.gif
zenq
QUOTE(Sad)
To bardzo nieladnie ze strony Dzielnika. Trzeba znalezc Pz16 i.. ;P.. forum Konnekta przyjdzie po Ciebie tongue.gif

Pz16, jako pokute mozesz napisac jakas bardzo uzyteczna wtyczke do K. ;-)
Czarny
A mi jak wpisze /away nie wlacza sie wcale wtyczka...chociaz ze zaznaczylemt am reaguj na /away i /back...co prawda reaguje ale jak wpisze /a albo /b to porwaca z wlaczonej wtyczki...tak jakby nie bylo roznicy miedzy nimi. :roll:
Sija
QUOTE(Czarny)
A mi jak wpisze /away nie wlacza sie wcale wtyczka...chociaz ze zaznaczylemt am reaguj na /away i /back...co prawda reaguje ale jak wpisze /a albo /b to porwaca z wlaczonej wtyczki...tak jakby nie bylo roznicy miedzy nimi. :roll:


mozna jasniej?
Czarny
hmm...
Jesli w oknie rozmowy wpisze /away to nic sie nie dziaje - wtyka nie reaguje. (nawet nie wysyla wiadomosci do rozmowcy)

Jesli wlacze ja przez klikniecie w ikonke i wpisze /away lub /back w oknie rozmowy to wtyczka sie wylacza a do rozmowcy wysyla sie wiadomosc np. "Juz jestem"
Sija
QUOTE(Czarny)
hmm...
Jesli w oknie rozmowy wpisze /away to nic sie nie dziaje - wtyka nie reaguje. (nawet nie wysyla wiadomosci do rozmowcy) [...]


dziwne, u mnie wszystko gra. sproboj powylaczac inne wtyczki [ja bym zaczal od dzielniKa] i zobacz, czy wtedy dziala.

QUOTE(Czarny)
[...] Jesli wlacze ja przez klikniecie w ikonke i wpisze /away lub /back w oknie rozmowy to wtyczka sie wylacza a do rozmowcy wysyla sie wiadomosc np. \"Juz jestem\"


Opcje -> Wtyczki -> K.Away -> [ ] Wylaczaj away'a w momencie wysłania wiadomosci
zenq
QUOTE(Czarny)
hmm...
Jesli w oknie rozmowy wpisze /away to nic sie nie dziaje - wtyka nie reaguje. (nawet nie wysyla wiadomosci do rozmowcy)

Jesli wlacze ja przez klikniecie w ikonke i wpisze /away lub /back w oknie rozmowy to wtyczka sie wylacza a do rozmowcy wysyla sie wiadomosc np. \"Juz jestem\"


musisz napisac
CODE
/away powod
to zadziala
Czarny
A wlasnie...tego brakowalo smile.gif
Dzieki !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.