Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kjabber i agenci na chrome.pl
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
kamilbeta
Swego czasu mialem jaberrowa wtyczke w tlenie i zarejestrowalem sobie slowniki: angielski@chrome.pl i niemecki@chrome.pl. jak to jest ze poprzez konnekta nie widze wogole tych uslug? a przeciez dzialaja bo mam. jak to jest? czyzby agenci nie byli widoczni? ale przeciez przez bylejaka wtyczke w tlenie mialem do tego dostep. nic nie musialem szukac, zadnych agentow. w konnekcie widze tylko pogodynke i zadnej wiecej uslugi (pomijam szukanie uzytkownikow). Ktos wie jak to jest? bo widac , ze nie widac smile.gif wszystkich uslug oferowanych przez serwer:)
lucjusz
ZTCW to do słowników nie trzeba się rejestrować. Wystarczy dodać je do listy i ... używać smile.gif
lhs
<OT>ZTCW=AFAIK</OT>
kamilbeta
zarejestrowac... tak mi sie napisalo:) chodzi o to , ze jako zielony:) zarejestrowalem sie na jabberze poprzez tlena smile.gif i dowiedzialem sie o roznych uslugach i agentach itp itd, a poprzez wtyczke konnektowa juz tego nie wiem, nie widze sad.gif a wiec, zapytam inaczej smile.gif : czy sa jeszcze jakies informacje do wyciagniecia z serwera jabberowego o uslugach jakie oferuje? a jesli tak, to czemu tego jeszcze nie ma w konnekcie? smile.gifsmile.gifsmile.gif
(dopuszczam jeszcze mozliwosc, ze dowiedzialem sie o agentach slownikowych smile.gif z innego zrodla, ale to malo prawdopodobne, biorac pod uwage moje zainteresowanie samym jabberem, po prostu mam i uzywam nie wglebiajac sie w serwery, uslugi itp; wiec najlepiej by bylo, aby klikajac w 'uslugi' w menu jabbera w konnekcie dostac jak najwiecej inforamcji co mozna z danego wycisnac)
k!dman
a tak bardzo offtopicowo to powinno byc "klienty" a nie "klienci" kthx
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.